Trenażer oddechowy

Po trenażer oddechowy sięgają nie tylko sportowcy. To produkt niezastąpiony także u osób cierpiących na różne choroby układu oddechowego (np. astma, POChP), problemy z sercem (np. niewydolność, zawał) itp. W ofercie naszego sklepu online zebraliśmy wyjątkowe modele, które sprostają oczekiwaniom każdej z wyżej wymienionych grup. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci najprostszy trenażer oddechu, czy Twoim potrzebom odpowiada bardzo zaawansowany model, kupisz go u nas! Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz do składania zamówień. Z przyjemnością także doradzimy, jeśli potrzebujesz wsparcia zakupowego.

Showing 1–12 of 24 results

Trenażer oddechowy – niezastąpione wsparcie organizmu

Sportowcy, którzy sięgają po trenażer oddechowy, liczą na poprawę swoich wyników poprzez zwiększenie wytrzymałości, a tym samym tolerancji wysiłku. Z kolei fizjoterapeuci i lekarze polecają je swoim pacjentom, aby poprawić jakość ich życia, ułatwić oddychanie oraz codzienne funkcjonowanie. Ten niepozorny, niewielkich rozmiarów sprzęt jest prawdziwie uniwersalny i stanowi niezastąpione wsparcie dla organizmu, zarówno osoby wytrenowanej, jak i tej, która ze sportem ma niewiele wspólnego. W jaki sposób działa trenażer oddechu? Podczas korzystania z niego mięśnie oddechowe są zmuszone do wzmożonej pracy, a każdy wdech wymaga więcej pracy, ponieważ urządzenie stwarza pewien opór. Efekty ćwiczeń można zobaczyć już po kilku dniach. Należy pamiętać o tym, aby chęć korzystania z trenażera oddechu skonsultować z lekarzem, fizjoterapeutą lub trenerem. Nie należy podejmować decyzji samodzielnie. Przeciwwskazania do jego stosowania obejmują między innymi: odmę opłucnową, nadciśnienie płucne, osteoporoza, przebyte złamania żeber, spadki saturacji poniżej 94%.

Ćwiczenia oddechowe z trenażerem POWERbreathe

Forma ćwiczeń ukierunkowanych na poprawę kondycji fizycznej i zdrowia. Polega na ćwiczeniach oddechu z regulowanym i stopniowo zwiększanym oporem powietrza. Stanowi doskonały sposób na wzmocnienie płuc i poprawę wytrzymałości bez względu na poziom wytrenowania i stan zdrowia. Trenażery oddechowe POWERbreathe są wyposażeniem które docenią trenerzy którzy pracują zwłaszcza ze sportowcami dyscyplin wytrzymałościowych, ale także i osobami początkującymi szukającymi uzupełnienia swoich treningów.

Szeroki wybór trenażerów

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko doskonałe trenażery oddechu, ale także wysokiej jakości akcesoria przydatne podczas rehabilitacji oddechowej i ćwiczeń kontroli oddechu. Mamy szeroki wybór najróżniejszych modeli, od tych prostych, aż po bardzo zaawansowane. Jesteśmy przekonani, że każdy z nich działa bez zarzutu i będzie stanowił niezastąpione wsparcie podczas treningu oddechowego. Współpracujemy z uznanymi producentami, którzy są w stanie zagwarantować najwyższą jakość dostarczanych produktów. Dzięki temu mamy pewność, że w ręce naszych klientów trafiają niezawodne, funkcjonalne i godne polecenia, profesjonalne trenażery oddechowe oraz akcesoria do nich. Oferujemy bardzo atrakcyjny cennik. Zapraszamy do składania zamówień!