Ławki treningowe

Jeśli szukasz solidnie wykonanej ławki treningowej do ćwiczeń z wolnymi ciężarami, postaw na produkty z naszego sklepu, które stworzone są z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ławeczki treningowe, które oferujemy, mogą służyć osobom na każdym poziomie zaawansowania – od amatorów podnoszących niewielkie ciężary, po zawodowców ćwiczących ze sztangami i hantlami o dużej wadze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Ławki do siłowni, które wytrzymują każde obciążenie

Każda znajdująca się na siłowni ławka sportowa jest narażona na duże obciążenia. Osoba ćwicząca opiera się na niej całym ciężarem ciała, który jest dodatkowo zwiększany przez używane przez nią sztangi lub hantle. Mając świadomość tego, jak wytrzymałym i odpornym na zniszczenie sprzętem powinna być ławka do treningu, wybraliśmy do naszego sklepu wyłącznie produkty znanych, cenionych przez profesjonalistów marek. Oferowane przez nas ławki mają tapicerkę wykonaną z mocnej skóry ekologicznej, która nie wyciera się i nie pęka nawet po latach ciągłego użytkowania.

Ławka sportowa, dzięki której ćwiczenia to przyjemność

Trening z wolnymi ciężarami jest odpowiedni dla osób początkujących i zaawansowanych, jednak, aby był bezpieczny i komfortowy, powinien być wykonywany z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. Ławeczki treningowe z naszego sklepu są wyposażone w miękkie siedziska, na których opiera się osoba ćwicząca, by zapewnić sobie wygodę podczas treningu. To powszechnie stosowane rozwiązanie, które minimalizuje ryzyko kontuzji i pozwala skupić się wyłącznie na wykonywaniu ćwiczeń. W poszczególnych ławkach znajdujących się w naszym asortymencie, zastosowano mechanizmy umożliwiające regulację wysokości. To ważne, ponieważ tylko właściwe dostosowanie wymiarów ławeczki do wzrostu osoby ćwiczącej zapewni prawidłową postawę i pozwoli trenować bez nadmiernego obciążania mięśni i stawów.

W jaki sposób wykorzystać ławeczki treningowe?

Dostępny w tej kategorii naszego sklepu sprzęt to przede wszystkim element podstawowego wyposażenia każdej siłowni. Ze względu na niewielkie rozmiary sprawdzi się także w niewielkim studiu fitness, siłowni hotelowej, a nawet w domu. Sposób wykonywania ćwiczeń z użyciem ławki do treningu można swobodnie dostosować do swoich potrzeb i możliwości. To sprzęt służący do budowania mięśni ramion z wykorzystaniem wolnych ciężarów: hantli, sztang, obciążników kettlebell. Wagę obciążenia, a także czas treningu, można zmieniać, aby uzyskać odpowiednie efekty. Dzięki stabilizacji pozycji ciała za pomocą ławeczki ćwiczenia są bezpieczne dla stawów.