Elektrostymulatory mięśni

Urządzenia do elektrostymulacji Compex pozwalają Ci na wykorzystanie w codziennym życiu i sporcie technologii do tej pory zarezerwowanej dla medycyny. Bez względu czy pracujesz w biurze, na magazynie czy może jesteś wyczynowym sportowcem, Twoje ciało funkcjonuje w ten sam sposób. Aparaty do elektrostymulacji pobudzają włókna mięśniowe do skurczu aby wywołać określony efekt. Do tej pory dostępne były głównie profesjonalne elektrostymulatory do rehabilitacji, dzięki Compex każdy z nas może wykorzystać najnowszą technologię do poprawy zdrowia i sprawności fizycznej. Dzięki latom doświadczeń i ulepszania urządzeń, zbierane przez elektrostymulatory mięśni opinie świadczą, że jest to sprzęt najwyższej jakości.

Zależnie od wykorzystanego rodzaju prądu i programu treningowego możesz zmniejszyć dolegliwości bólowe i pozbyć się wreszcie przewlekłego bólu kręgosłupa, zwiększyć siłę i masę mięśniową, a nawet ujędrnić i wyszczuplić sylwetkę. Elektrostymulatory mięśni Compex to bezpieczny i intuicyjny sposób na odzyskanie ukrytego potencjału Twojego ciała!

Wyświetlanie 1–16 z 46 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 46 wyników

Elektrostymulatory Compex – oficjalny dystrybutor

Sklep internetowy fitcast.pl to miejsce gdzie znajdziesz zawsze pełną ofertę produktów Compex z pewnego źródła. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marki i jedynym oficjalnym partnerem w Polsce. Oferujemy pełną gwarancję którą możesz dodatkowo wydłużyć o 1 rok za darmo.
Wieloletnie doświadczenie w branży fitness i praca z wieloma specjalistami lekarzami i fizjoterapeutami pozwoliły nam doskonale poznać potrzeby i oczekiwania klientów. Zakupy u nas oznaczają pewność i bezpieczeństwo. W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy ekspertów którzy podpowiedzą Ci jakie urządzenie wybrać i jak z niego korzystać aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Elektrostymulator profesjonalny partner w treningu

Urządzenia do elektrostymulacji stworzone w oparciu o szwajcarską technologię cieszą się ogólnoświatową renomą w sporcie i rehabilitacji. Każdy elektrostymulator ma status produktu medycznego i jego działanie zostało potwierdzone badaniami.
Nie bez przyczyny korzystają z nich najlepsi trenerzy, zawodowi sportowcy i uznane ośrodki medycyny sportowej. Trening EMS z wykorzystaniem Compex to świetny sposób na zwiększenie możliwości organizmu i poprawę regeneracji. Stanowi także nieocenione wsparcie w powrocie do zdrowia np. po rekonstrukcji ACL.

Elektrostymulator przeciwbólowy – skuteczny i prosty w obsłudze

Każdy z aparatów do elektrostymulacji w naszym sklepie posiada wbudowaną funkcję prądu TENS. To znana metoda łagodzenia bólu stawów i mięśni o różnych przyczynach. Zmiany zwyrodnieniowe, kontuzje, przebyte zabiegi, a nawet niewłaściwy styl życia mogą być przyczyną nieznośnego i chronicznego bólu.
Elektrostymulatory przeciwbólowe stanowią zdrowszą i bezpieczniejszą alternatywę dla środków farmakologicznych i często wykorzystywane są jako codzienny element leczenia. Wystarczy nawet 20 minut dziennie aby nawet przewlekły ból zniknął lub zmniejszył się do stopnia umożliwiającego normalne funkcjonowanie.