Rollery i piłki do masażu

Istnieją różne techniki masowania, w tym również techniki automasażu, które można wykonywać samemu. Rollery i piłki do masażu stanowią idealne rozwiązanie dla osób, chcących rozluźnić lub zregenerować mięśnie samodzielnie. Dzięki odpowiednio dopasowanym rozmiarom, piłki i wałki fitness świetnie docierają do nawet najtrudniej dostępnych partii ciała. Przekonaj się sam i sprawdź naszą bogatą ofertę masażerów.

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Piłki do masażu

Piłki do masażu są dostępne w naszym asortymencie w różnorodnych wariantach – od pojedynczych piłek małych i dużych, przez podwójne piłki duoball, aż po całe zestawy. Dzięki wykonaniu z przyjaznej dla skóry pianki o wysokiej gęstości, piłki do masażu są twarde, przez co mogą docierać do mięśni głębokich, uwalniając tym samym całe ciało od zbędnych napięć. Ponadto unikatowa struktura powierzchni piłek ogranicza ślizganie się sprzętu w trakcie masażu, co pozwala na większą precyzję, wygodę i bardziej zadowalające efekty.

Rollery do masażu

Pośród oferty dostępnych rollerów do masażu znajdują się wałki o różnym przeznaczeniu. Posiadamy miniaturowe wałki przeznaczone do masowania trudno dostępnych partii ciała, poręczne wałki podróżne, które łatwo zmieszczą się w walizce, delikatne wałki dla dzieci, wykonane z pianki o niższej gęstości (przez co są mniej twarde), a także średnio twarde wałki dla kobiet. Oprócz standardowych rollerów, w naszym asortymencie znajdują się także całe zestawy rolek do masażu. Wszystkie modele posiadają podłużny otwór w środku oraz unikatową antypoślizgową powierzchnię, przez co są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Rollery do masażu przeznaczone są do samodzielnego użytkowania, dlatego relaks i rozluźnienie wynikające z udanego masażu można osiągnąć bez profesjonalnego masażysty.

Jakie korzyści płyną ze stosowania piłek i wałków do masażu?

Niepozorna piłka czy rolka do masażu może zapewnić naprawdę wiele korzyści z użytkowania. Automasaż po treningu lub w trakcie rehabilitacji z pewnością przyniesie prawdziwą ulgę w bólu przetrenowanych dużym wysiłkiem fizycznym mięśni, a także przyspieszy ich regenerację po kontuzji. Ponadto rolowanie poprawia krążenie krwi i płynów limfatycznych w masowanych tkankach mięśniowych. Dzięki temu mięśnie będą lepiej dotlenione i zmniejszą się zakwasy. Należy pamiętać, że tego rodzaju ćwiczenia to doskonała metoda na poprawę elastyczności powięzi oraz zapobieganie niechcianym kontuzjom. Jednak przede wszystkim rolowanie tkanki mięśniowej pozwala się prawdziwie zrelaksować i rozluźnić zbędne napięcia w naszym ciele. Innymi słowy – sprzęt do automasażu przyniesie ogólnorozwojowe korzyści Twojemu ciału, dlatego wypróbuj go na własnej skórze!

Piłki i rolki masujące dla każdego

Dostępne w naszym sklepie internetowym piłki i rolki masujące doskonale sprawdzą się u każdego bez względu na wiek, płeć czy stopień wyćwiczenia. Świetnie się sprawdzą jako wyposażenie klubu fitness czy salki rehabilitacyjnej. Dzięki naszemu sprzętowi Twoi klienci lub pacjenci będą wychodzić z treningu czy rehabilitacji jeszcze bardziej rozluźnieni i zrelaksowani. Oczywiście piłka czy rolka do masażu może zagościć także w Twojej domowej siłowni. Dla osób, które często podróżują idealnym rozwiązaniem będzie miniaturowa piłeczka do masażu. Z uwagi na niewielki rozmiar można ją wygodnie spakować na różnego rodzaju wyjazdy i cieszyć się z chwil relaksu w każdych okolicznościach.

Piłki i rollery do masażu wibracyjnego

Pośród sportowego sprzętu sklepu Fitcast znajdziesz także rollery i piłki do masażu wibracyjnego. Te innowacyjne urządzenia pozwalają docierać do najbardziej spiętych mięśni (również głębokich), łagodnie rozluźniając zbędne napięcia w Twoim ciele. Urządzenia te posiadają różne tryby prędkości wibracji, przez co możesz je dostosować do swoich aktualnych potrzeb. Ponadto bezprzewodowa formuła oraz wydajna bateria pozwolą Ci wygodnie korzystać z masażerów w każdej sytuacji.

Estetyczne rollery i piłki do masażu

Projektanci sprzętu do masażu na pierwszym miejscu stawiają rzecz jasna skuteczność i bezpieczeństwo produktu. Jednak dbałość o każdy szczegół naszych rollerów i piłek do masażu sprawia, że to urządzenia nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale również pięknie się prezentujące. Dzięki zgrabnym kształtom, modnym kolorom oraz wzorom w stylu galaxy niektórych modeli, piłki i wałki fitness chce się używać z jeszcze większą przyjemnością. A przecież uprawianie sportu i dbanie o dobrą sylwetkę wiąże się z potrzebą zadowalającej prezencji. Zakochaj się w unikatowym designie naszych rollerów i piłek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą urządzeń do automasażu i nie tylko. Znajdź swój wymarzony roller lub piłkę do masażu, który zasili sprzęt Twojej prywatnej siłowni. Zadbaj o wyposażenie swojego klubu fitness czy sali rehabilitacyjnej, wybierając tego rodzaju produkty.