Regeneracja mięśni

Kontuzja, operacja, wypadek mogą przytrafić się każdemu. Podobnie zmęczenie po intensywnym treningu – to znak, że warto poprawić ukrwienie, odżywić mięśnie i rozluźnić spięte powięzi. Regeneracja mięśni w takich sytuacjach to podstawa do dalszego funkcjonowania i osiągnięcia lepszej formy sportowej. Jednak bez odpowiedniej pracy w tym zakresie, zadowalające rezultaty nie będą możliwe. W ofercie sklepu Fitcast oferujemy profesjonalny sprzęt regeneracyjny, który pozwoli odzyskać dawną sprawność. Poniżej prezentujemy dostępny na naszej stronie sprzęt do masażu.

Wyświetlanie 1–16 z 35 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 35 wyników

Oferowane sprzęty do masażu mogą przybierać różną postać. Do najpopularniejszych zdecydowanie należą rollery i piłki do masażu. Okrągła oraz walcowata forma sprzyja łagodnej, aczkolwiek skutecznej regeneracji tkanki mięśniowej.

Wałki do masażu

Wałki, nazywane też rollerami, to idealny sprzęt do masażu pleców. Dzięki walcowatej konstrukcji są wygodne do stosowania także na różne inne części ciała. W zależności od wielkości wałka, można go używać na różne partie. Wykonanie rollerów z jakościowej pianki o wysokiej gęstości sprawia, że rozmasowywanie mięśni stanie się niezwykle efektywne. Większość modeli ma powierzchnię zapobiegającą ślizganiu się, przez co ćwiczenia będą jeszcze łatwiejsze. Wałki do masażu pozwolą rozluźnić Twoje mięśnie, a także uśmierzyć ich ból.

Piłki do masażu

Piłki do masażu w zależności od wielkości oraz kształtu, przystosowane są do oddziaływania na różne partie ciała. Dostępne są pojedyncze, podwójne lub w zestawie. Metoda automasażu pozwala intuicyjnie docierać do źródła bólu i sukcesywnie rozluźniać napięte mięśnie, poprawiać ukrwienie oraz przyspieszać regenerację kontuzjowanych lub przetrenowanych partii. Dzięki specjalnej piance o wysokiej gęstości, z jakiej wykonane są piłki do masażu, stosowanie ich jest niezwykle efektywne. Ponadto specyficzna struktura powierzchni piłek utrudnia ślizganie się podczas ćwiczeń. Dzięki temu lepiej rozluźnisz trudno dostępne punkty spustowe.

Urządzenia do masażu

Profesjonalny sprzęt do masażu to podstawa udanej rehabilitacji oraz regeneracji po intensywnym treningu. Urządzenia do masażu obejmują:

  • buty do drenażu limfatycznego, czyli sprzęt do masażu limfatycznego;
  • urządzenia łączące elektrostymulację z działaniem ciepła (na ból pleców lub kolan);
  • punktowe masażery z okrągłą końcówką i wygodnym uchwytem, przeznaczone do stosowania na różne partie ciała;
  • piłki i rollery do masażu wibracyjnego;
  • pakiet regeneracyjny (urządzenie do elektrostymulacji, masażer perkusyjny oraz zestaw rollerów).

Sprzęt do masażu w dobrym stylu

Projektanci profesjonalnego sprzętu do masażu zadbali nie tylko o bezpieczeństwo użytkowania oraz optymalne właściwości regeneracyjne urządzeń, ale również o walory estetyczne naszych produktów. Sprzęty do masażu posiadają niepowtarzalny nowoczesny design, przez co prezentują się naprawdę stylowo. Ciesz się wysokiej klasy pięknym sprzętem, dzięki któremu zregenerujesz i poprawisz kondycję swoich mięśni.