Sprzęt fitness

Jeśli dopiero rozpoczynasz kompletowanie sprzętu fitness lub planujesz duże zmiany w swojej siłowni, nasz sklep umożliwi Ci zrealizowanie wszystkich planów. Duży wybór wysokiej klasy sprzętu pozwoli Ci stworzyć salę do ćwiczeń, która przyciągnie wymagających klientów i sprawi, że zostaną z Tobą na dłużej. Sprawdź naszą ofertę sprzętów fitness: bieżni, rowerów stacjonarnych, maszyn i innych sprzętów niezbędnych w Twojej siłowni.

Wyświetlanie 1–16 z 29 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 29 wyników

Rowery treningowe – podstawowy sprzęt fitness w każdej siłowni

Rower to sprzęt najczęściej wybierany przez początkujących użytkowników siłowni. Łatwa obsługa, możliwość regulacji intensywności treningu i bezpieczeństwo to główne powody, dla których rowery fitness cieszą się taką popularnością. Wśród dostępnego w naszym sklepie sprzętu do fitness znajdziesz klasyczne modele pionowe najbardziej przypominające zwykłe rowery. Oferujemy Ci także produkty premium – zaawansowane rowery powietrzne czy rowery poziome zapewniające wyjątkowy komfort ćwiczeń.

Ergometry wioślarskie w naszej ofercie

Trening na ergometrze wioślarskim pozwala ćwiczyć mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem górnych partii. Z tego typu sprzętu do fitness chętnie korzystają osoby przygotowujące się do zawodów wioślarskich czy ciężarowcy. Ergometry, które oferujemy w naszym sklepie, spełnią wymagania także osób amatorsko uprawiających sport. Dzięki intuicyjnym wyświetlaczom są łatwe w obsłudze i dają możliwość przeprowadzenia różnych rodzajów treningu – od dłuższych, ale spokojniejszych, po krótkie interwały.

Bieżnie – sprzęty fitness nie tylko dla miłośników joggingu

Jeśli szukasz do swojej siłowni lub klubu sprzętów fitness o najwyższej jakości wykonania, bieżnie z naszego sklepu na pewno zwrócą Twoją uwagę. Wyróżnia je oryginalne wzornictwo, które dobrze wkomponuje się w nowocześnie zaaranżowane wnętrze klubu. Dostępne modele pozwalają na przeprowadzenie treningu w różnych formach dzięki opcji zmiany kąta nachylenia taśmy.

Eliptyki i orbitreki – sprzęty fitness dla każdego

Maszyny eliptyczne i orbitreki, dzięki swojej konstrukcji, są odpowiednie dla każdego użytkownika Twojej siłowni. Warto pomyśleć o ich zakupie również wtedy, gdy zajmujesz się pacjentami w gabinecie rehabilitacji. Ćwiczenia na eliptykach wzmacniają mięśnie nóg i górnych partii ciała bez nadmiernego obciążania stawów.

Sprzęt fitness dla szukających wyzwań – schody ruchome

Jeśli szukasz nowości, których nie ma jeszcze Twoja konkurencja, postaw na oferowane przez nasz sklep schody fitness. Nie może ich u Ciebie zabraknąć zwłaszcza, jeżeli dużą część Twoich klientów stanowią panie. To właśnie one szczególnie lubią ćwiczenia z wykorzystaniem sprzętu do fitness ze schodami, ponieważ ten rodzaj treningu świetnie modeluje sylwetkę.