Bieżnie

Jeśli prowadzisz siłownię, klub fitness lub zajmujesz się treningami personalnymi, na pewno wiesz, jak dużą popularnością wśród klientów cieszą się ćwiczenia na bieżni. To sprzęt, w który warto zainwestować, tak aby spełniał oczekiwania zarówno początkujących biegaczy, jak i profesjonalistów. Wybierając bieżnie sportowe o odpowiednich parametrach, jesteś w stanie wiernie odtworzyć warunki podczas biegów w terenie (także w górach czy w lesie), zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i komfort ćwiczącym. Sprawdź, jakie bieżnie treningowe możemy Ci zaoferować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bieżnie stacjonarne beznapędowe

To najłatwiejsze w obsłudze modele, napędzane wyłącznie siłą mięśni. Do ich działania nie jest potrzebny prąd, a przed rozpoczęciem ćwiczeń nie jest konieczne wprowadzanie jakichkolwiek ustawień. Dzięki takiemu rozwiązaniu można również zaoszczędzić miejsce, które zazwyczaj zajmuje silnik elektryczny. Oferowane przez nas bieżnie stacjonarne beznapędowe to sprzęt do użytku profesjonalnego – nie zawiedzie Cię nawet po wielu godzinach ciągłego użytkowania. Producenci bieżni do biegania zadbali także o komfort osób ćwiczących. Taśmy są pokryte antypoślizgową gumą zapewniającą przyczepność i absorbującą wstrząsy. Odpowiednie nachylenie taśmy pozwala na właściwe ustawienie stóp i ćwiczenie głębokich mięśni nóg.

Dostępne w naszym sklepie bieżnie treningowe beznapędowe zapewniają komfort osobom ćwiczącym nawet podczas długich biegów. Za ich pomocą można przeprowadzać treningi wytrzymałościowe, budujące kondycję lub interwałowe.

Bieżnie elektryczne

Bieżnie do ćwiczeń z napędem elektrycznym są najpopularniejszym rodzajem tych urządzeń i najczęściej znajdują się na wyposażeniu siłowni oraz klubów fitness. Jeśli szukasz takiego sprzętu na potrzeby swoich klientów, postaw na solidnie wykonane produkty z naszego sklepu. Elektryczne bieżnie do biegania amatorskiego i profesjonalnego wyróżnia oryginalne wzornictwo, wykorzystanie stali i innych wysokiej jakości materiałów. To sprzęt, który będzie efektownie prezentował się w nowocześnie zaaranżowanej siłowni.

Bieżnie elektryczne dają dużą elastyczność, jeśli chodzi o dopasowanie treningu. Wybierając odpowiednie opcje na panelu dotykowym, klienci Twojej siłowni będą mogli spróbować spokojnego, ale dłuższego biegu lub zdecydować się na szybki, intensywny sprint. Większość dostępnych w naszym sklepie bieżni stacjonarnych ma również opcję zmiany kąta nachylenia taśmy. Pozwala to na uzyskanie efektu biegu w terenie – podbiegania pod górkę lub zbiegania z górki. Taki trening angażuje dodatkowe partie mięśni nóg.

Bieżnie profesjonalne – produkty premium

Bieżnie do ćwiczeń premium z naszej oferty to produkty dla szczególnie wymagających klientów. Pomyśl o ich zakupie, jeśli prowadzisz niewielkie, butikowe studio treningowe lub zajmujesz się treningami personalnymi. Takie bieżnie to nie tylko nowoczesny design, staranne wykonanie i funkcjonalność. Ty także skorzystasz, jeśli wybierzesz bieżnie treningowe premium – to modele wyposażone w innowacyjny program konserwacji. Urządzenia są połączone z serwerami producenta i gdy będzie konieczna pomoc diagnostyczna, samodzielnie wyślą alert. Dzięki połączeniu z Wi-Fi konsola bieżni automatycznie pobiera też wszelkie aktualizacje oprogramowania.

Treningi biegowe na maszynach eliptycznych

Treningi na bieżniach sportowych cieszą się dużą popularnością, są jednak osoby, którym stan zdrowia nie pozwala na korzystanie z tych urządzeń. Jeśli chcesz zapewnić możliwość wykonywania ćwiczeń osobom mającym problemy ze stawami kolanowymi lub biodrowymi, wybierz maszyny eliptyczne z naszego sklepu. To urządzenia przeznaczone do różnych rodzajów treningów biegowych – dokładnie odtwarzają ruchy wykonywane podczas truchtu, marszu, a nawet jazdy na nartach. Konstrukcja tych bieżni do ćwiczeń pozwala na powtarzanie kroków o różnej długości. Stawy kolanowe i biodrowe wykorzystuje się w tym treningu niezależnie od siebie, dzięki czemu są one mniej narażone na uszkodzenia. Regulacja oporu pozwala na korzystanie z bieżni eliptycznych także osobom starszym czy osłabionym.