Ergometr wioślarski

Dostępne w tej kategorii ergometry wioślarskie to sprzęt przeznaczony do użytku prywatnego i profesjonalnego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pozwalają one zarówno na spokojne, płynne wiosłowanie, jak i bardziej intensywne ćwiczenia. Każdy z modeli wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją zapewniającą komfort treningu oraz dużą wytrzymałością.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ergometr wioślarski do Twojej domowej siłowni

Jeśli szukasz sprzętu, który posłuży Ci przez wiele lat i zapewni wygodę podczas ćwiczeń, zrezygnuj z pomysłu wyposażania domowej siłowni w urządzenia z marketów. Ergometry wioślarskie oferowane w naszym sklepie robią wspaniałe wrażenie już na pierwszy rzut oka. Wystarczy tylko jeden trening, by poczuć różnicę jakości. Korzystając z profesjonalnego ergometru, odczujesz większą przyjemność z ćwiczeń dzięki płynności ruchów, a ergonomicznie zaprojektowane elementy z wieloma możliwościami regulacji sprawią, że będziesz trenować bezpiecznie i unikniesz wielu niepotrzebnych kontuzji. W każdym ergometrze wioślarskim znajdziesz także wielofunkcyjny wyświetlacz, który pozwoli Ci ustawić optymalne parametry treningu i zapewni dostęp do monitorowania jego postępów.

Ergometry wioślarskie – niezbędne wyposażenie siłowni

Jeśli szukasz sprzętu na siłownię, na pewno zależy Ci na tym, by był wytrzymały i spełniał swoje zadanie nawet podczas wielu godzin nieprzerwanej pracy. Dokonując wyboru, postaw na jakość i zdecyduj się na profesjonalne modele z naszego sklepu. Docenią to Twoi klienci, którzy dzięki temu będą mogli trenować komfortowo i osiągać najlepsze efekty ćwiczeń. Proponowane przez nas ergometry wioślarskie dają wiele opcji, jeśli chodzi o optymalne ustawienie oporu, a także intensywności. W ten sposób można przeprowadzić intensywny trening interwałowy nastawiony na budowanie kondycji lub spokojniejszy trening cardio, który umożliwi spalenie zbędnych kalorii. Profesjonalne ergometry wioślarskie są wyposażone w interaktywne wyświetlacze, pozwalające na wygodne wprowadzanie ustawień oraz na monitorowanie efektów. Oferowane przez nas produkty mają wiele wariantów regulacji, dlatego można dopasować konstrukcję do sylwetki i ćwiczyć bezpiecznie.

Dla zawodowych sportowców: ergometr pływacki

Ergometr – trenażer pływacki stworzono z myślą o zawodowych pływakach i triathlonistach. Jeśli przygotowujesz się do zawodów lub prowadzisz klub pływacki, to urządzenie z pewnością zwróci Twoją uwagę. Napędzany powietrzem trenażer jest zaprojektowany tak, by odtwarzać ruchy rąk, jakie wykonuje się podczas pływania.