Schody Fitness

Sprzęt treningowy w postaci schodów fitness to propozycja dla tych, dla których ćwiczenia na bieżni czy orbitreku nie stanowią już wyzwania. Trening z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanych schodów pozwala zaangażować do pracy mięśnie nóg i całego ciała, a dodatkowo buduje kondycję i wytrzymałość. Jeśli chcesz wprowadzić do swojej siłowni nowości spełniające oczekiwania wymagających klientów, postaw na profesjonalny sprzęt fitness – schody ruchome.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Schody treningowe do ćwiczeń na siłowni

Jeśli wprowadzisz do swojego sprzętu treningowego profesjonalne schody, siłownia może na tym wyłącznie zyskać. Pamiętaj, że Twoja konkurencja może jeszcze nie mieć ćwiczeń na ruchomych schodach w ofercie – te urządzenia pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno i nie są jeszcze tak popularne, jak bieżnie czy inny sprzęt do ćwiczenia kondycji. Schody fitness są wybierane w szczególności przez panie, które cenią je ze względu na możliwość modelowania za ich pomocą mięśni ud i pośladków. Schody – maszyna fitness mogą być wykorzystywane również w treningach cardio, ponieważ ich celem jest spalanie kalorii i wzmacnianie kondycji.

Sprzęt fitness – schody ruchome w ofercie naszego sklepu

Oferowany przez nas sprzęt fitness to zaawansowane modele z klasy premium, które zapewnią ćwiczącym doskonałe efekty i komfort treningu. Jeśli szukasz solidnie zaprojektowanego i wykonanego sprzętu, nasze schody treningowe do ćwiczeń spełnią Twoje oczekiwania. Tym, co je wyróżnia, są szerokie możliwości dostosowania treningu do własnych możliwości. Polega to nie tylko na zwiększaniu lub zmniejszaniu tempa poruszania się schodów maszyny fitness, lecz także na regulowaniu wielkości wykonywanych kroków. Możliwa jest ponadto zmiana kąta nachylenia schodów. To wszystko sprawia, że dzięki ćwiczeniom na jednym urządzeniu, można efektywnie trenować mięśnie nóg i kondycję fizyczną. 

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w schodach fitness

Jeśli zdecydujesz się na zakup oferowanych w naszym sklepie ruchomych schodów, siłownia zyska sprzęt, którego diagnostyka i naprawy są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Schody – maszyna fitness mają połączenie WiFi i możliwość przesłania informacji o usterce do serwerów producenta. Za pomocą sieci można także przeprowadzić niezbędne aktualizacje oprogramowania. Z innowacyjnych technologii mogą również korzystać klienci Twojej siłowni lub klubu. Schody są wyposażone w zaawansowany wyświetlacz umożliwiający wprowadzanie własnych ustawień treningu i monitorowanie efektów. W schodach treningowych do ćwiczeń można sięgać do licznych, gotowych treningów.