Sprzęt na siłownię

Sprzęt do ćwiczeń siłowych to podstawa wyposażenia Twojej siłowni. Twoi klienci oczekują, że zapewnisz im odpowiednią ilość sztang, obciążeń, hantli, wyciągów i innych urządzeń, za których pomocą będą mogli budować masę mięśniową i dbać o sylwetkę. Sprzęt siłowy jest wykorzystywany także przez osoby, które na siłownię przychodzą w celu trenowania kondycji. Ćwiczenia z wykorzystaniem hantli czy sztang pojawiają się jako element niemal każdego treningu. Zobacz, jakie przyrządy do ćwiczeń siłowych wybraliśmy dla Ciebie.

Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników

Gryfy i obciążenia

To podstawowe przyrządy, za pomocą których można przeprowadzić trening siłowy. Ich najważniejszą zaletą jest uniwersalność – wagę obciążenia możesz każdorazowo dostosowywać do swoich potrzeb. Ćwiczenia ze sztangą wykonują zarówno profesjonaliści, jak i osoby, które na siłownię przyszły po raz pierwszy. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości sztangi olimpijskie i gryfy różnej wielkości, odpowiednie dla kobiet i mężczyzn. Polecamy Ci także innowacyjne obciążenia w formie miękkich dysków wypełnionych częściowo płynem. Zaprojektowane tak, by angażować mięśnie głębokie i układ nerwowy, zapewniają doskonałe efekty treningu.

Wózki funkcjonalne

Wybierając asortyment do naszego sklepu, myślimy także o tych, którzy lubią trenować na zewnątrz. Mamy dla nich wózki funkcjonalne – przyrząd do ćwiczeń siłowych, który sprawdzi się w każdym terenie. Na wózku można umieścić obciążenia o dowolnej wadze, a trening przeprowadza się, pchając lub ciągnąc całość podczas marszu lub biegu. Wózki treningowe są popularnym sprzętem siłowym wśród osób prywatnych i trenerów personalnych.

Kettlebell

W Twojej siłowni lub klubie fitness nie może zabraknąć tych popularnych obciążników w kształcie kul z uchwytami. Użytkownicy cenią je przede wszystkim za wszechstronne zastosowanie. Służą do ćwiczenia mięśni ramion i klatki piersiowej. Można je także traktować jako wsparcie podczas ćwiczeń mięśni brzucha czy nóg. Kettlebell są dostępne w naszym sklepie w różnych rozmiarach i wadze.

Wyciągi do ćwiczeń

Wyciągi i inne akcesoria montowane na ścianach pozwolą Ci stworzyć komfortową przestrzeń do treningu siłowego nawet w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni. Znajdziesz u nas takie przyrządy do ćwiczeń siłowych, jak taśmy, uchwyty, szelki treningowe oraz wielofunkcyjne wyciągi.

Ławki treningowe

Ławka będzie idealnym uzupełnieniem dla Twojego sprzętu siłowego. Podczas treningu na ławce można wykorzystać sztangę, hantle lub odważniki kettlebell. Nasze produkty są odpowiednie do ćwiczeń dla osób początkujących i zaawansowanych.