Rowery treningowe

Rowery stacjonarne są sprzętem, którego nie może zabraknąć w Twojej siłowni lub klubie fitness. Ćwiczenia z ich wykorzystaniem to nie tylko świetna alternatywa dla wycieczek rowerowych, lecz także niezbędny punkt treningu dla wszystkich, chcących zadbać o kondycję i silne mięśnie nóg. W naszym sklepie znajdziesz zaawansowany sprzęt do siłowni oraz specjalistyczne rowery powietrzne czy przeznaczone do spinningu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wybierz rower stacjonarny dla siebie

Jeśli szukasz roweru do treningów w domu, nie rezygnuj z jakości. Wybierając wysokiej klasy sprzęt z oferty naszego sklepu, możesz mieć pewność, że rower będzie służył Tobie i Twojej rodzinie przez wiele lat. Urządzenia do ćwiczeń znanych marek to także komfort podczas użytkowania i najlepsze efekty treningu. Jeśli chcesz stworzyć w domu prywatną siłownię, nie powinno w niej zabraknąć  roweru treningowego. Poprzez codzienne ćwiczenia wzmocnisz mięśnie nóg bez obciążania stawów kolanowych, poprawisz koordynację i zapewnisz sobie świetną kondycję.

W naszym sklepie oferujemy Ci stacjonarne rowery treningowe  zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, dzięki czemu ćwiczenia będą dla Ciebie komfortowe, przyjemne, a jednocześnie bezpieczne. Prezentowane modele są wyposażone w cicho pracujący napęd, co pozwoli Ci trenować tak, by nie przeszkadzać innym domownikom. Niezależnie od tego, który model roweru treningowego wybierzesz, możesz zapewnić sobie optymalne warunki treningu, dostosowując parametry jazdy na intuicyjnym ekranie.

Rowery powietrzne – treningi interwałowe w domu i na siłowni

Jeśli chcesz, by trening na rowerze był maksymalnie efektywny, wybierz airbike. To model roweru powietrznego, pozwalający jednocześnie ćwiczyć mięśnie nóg i ramion. Zamiast kierownicy posiada drążki, które wprawia się w ruch siłą rąk. Taki sprzęt to połączenie tradycyjnego roweru stacjonarnego oraz orbitreka. Jest niezastąpiony w treningach cardio – pozwala spalić więcej kalorii, a zarazem zwiększa siłę mięśni i poprawia koordynację ruchową. Airbike można wykorzystać także do ćwiczeń crossfit. W naszym sklepie rowery powietrzne oferujemy w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu ten nowoczesny sprzęt jest dostępny zarówno dla właścicieli klubów oraz siłowni, jak i prywatnych użytkowników.

Rowery treningowe do spinningu

Jeśli prowadzisz w swoim klubie treningi spinningu, nie może w nim zabraknąć sprzętu najwyższej jakości, którego wytrzymałość pozwala na wykonywanie intensywnych ćwiczeń. Rowery spinningowe z naszej oferty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających uczestników treningów. Są wykonane z trwałych materiałów zachowujących swoje właściwości nawet po setkach godzin zajęć. Zastosowano w nich ergonomiczne rozwiązania, które dają wygodę w czasie ćwiczeń i zapewniają prawidłową pozycję ciała. Wszystkie nasze rowery spinningowe są wyposażone w system regulacji rozmiaru, co sprawia, że nadają się dla osób o różnym wzroście i wadze.

Rowery stacjonarne poziome – maksymalna wydajność i komfort

Rowery poziome z naszej oferty polecamy nie tylko jako sprzęt do siłowni czy do domu. Rower treningowy z wygodnym siedziskiem sprawdzi się również w gabinetach rehabilitacji i fizjoterapii. Dzięki osiągnięciu wygodnej, ergonomicznej pozycji mogą bezpiecznie korzystać z niego osoby starsze, po urazach narządów ruchu. Swobodna regulacja siedziska pozwala uniknąć konieczności podnoszenia nóg podczas wsiadania i zsiadania, co ułatwia ich używanie przez osoby z różnego rodzaju ograniczeniami. Rower treningowy poziomy zapewnia komfort nawet podczas długich treningów.