Eliptyki i orbitreki

Umieszczone w tej kategorii naszego sklepu produkty to tak zwane eliptyki i orbitreki – urządzenia naśladujące ruchy wykonywane podczas marszu i biegu, pozwalające na zaangażowanie mięśni górnych i dolnych części ciała. Maszyny eliptyczne są szczególnie lubiane przez użytkowników siłowni i klubów fitness ze względu na łatwość obsługi i dostępność dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Warto rozważyć zakup takiego sprzętu także wtedy, gdy prowadzisz gabinet fizjoterapii lub rehabilitacji. Łagodny, płynny ruch wykonywany za pomocą orbitreka pomaga w przywróceniu pełnej sprawności stawów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Działanie eliptyka – w jaki sposób maszyna angażuje mięśnie?

Ćwicząc na maszynie eliptycznej, klienci Twojej siłowni będą mieli okazję popracować jednocześnie nad mięśniami nóg, klatki piersiowej i ramion, poprawić koordynację ruchową i zadbać o kondycję. Standardowy eliptyk składa się z pedałów, poruszających się w sposób imitujący bieg lub marsz, drążków, które wprawia się w ruch rękami oraz napędu paskowego. Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele – zarówno te do użytku domowego, jak i profesjonalne orbitreki, są wyposażone w wyświetlacze umożliwiające ustawienie intensywności treningu. Regulowanie w ten sposób oporu pozwala na przeprowadzenie szybszego treningu wytrzymałościowego lub spokojniejszej serii ćwiczeń.

Co wyróżnia eliptyki i orbitreki z naszego sklepu?

W przypadku orbitreków sklep dba o to, by oferować Ci wyłącznie starannie zaprojektowane produkty, wykonane z odpornych na zniszczenie materiałów – świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

Producenci dostępnych u nas maszyn eliptycznych zadbali także o to, by sprzęt miał wiele możliwości regulacji – zarówno pod względem dopasowania wysokości do sylwetki osoby ćwiczącej, jak i pod kątem intensywności treningu. W poszczególnych modelach znajdziesz takie przydatne rozwiązania, jak monitorowanie tętna, opcja wykonywania ruchów bocznych, połączenie WiFi i możliwość oglądania filmów.

Rodzaje profesjonalnych orbitreków w naszej ofercie

Wybór orbitreka/eliptyka do Twojej siłowni to ważna kwestia. To, jaki model sprawdzi się u Ciebie, zależy od tego, kim są Twoi klienci: osobami trenującymi amatorsko czy zawodowcami, którym zależy na wynikach. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne orbitreki pionowe, czyli najczęściej spotykane modele, a także eliptyki poziome oraz zaawansowane trenażery pływackie i rowery treningowe.