Wyciągi do ćwiczeń

Wyciąg do ćwiczeń to kompaktowe urządzenie, za którego pomocą klienci Twojej siłowni wykonają bezpieczny i efektywny trening całego ciała. Montowany do ściany sprzęt zajmie minimalną ilość miejsca w pomieszczeniu, a dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak uchwyty, szelki, taśmy pozwoli na wykonywanie wielu rodzajów ćwiczeń. W wyciągach do ćwiczeń wykorzystuje się opór, który jest dostosowany do siły, jaką wkłada się w wykonywanie ćwiczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu z korzyści płynących z treningu na wyciągu mogą czerpać osoby na różnym poziomie zaawansowania. To sprzęt, który sprawdzi się nie tylko na siłowni, ale także w domu czy gabinecie rehabilitacyjnym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

W jaki sposób działają nasze wyciągi do ćwiczeń?

W naszym sklepie znajdziesz wyciągi, których działanie jest oparte na kole zamachowym, a nie – tak jak w starszych modelach – na bloczkach z obciążnikami. Na koło zamachowe nawinięta jest lina zakończona uchwytem, za który pociąga osoba ćwicząca. W ten sposób koło jest wprawiane w ruch, a stawiany przez nie opór skłania mięśnie do pracy. Ćwiczenia są wykonywane na zasadzie „ile włożysz, tyle dostaniesz z powrotem” – oznacza to, że praca włożona we wprawianie koła w ruch powoduje opór o odpowiedniej sile. Ćwicząc w ten sposób, nie trzeba obawiać się nadmiernego obciążenia stawów i mięśni, dlatego z wyciągu do ćwiczeń mogą korzystać nawet osoby, które odwiedzają siłownię po raz pierwszy.

Dodatkowe akcesoria do wyciągów do ćwiczeń

Osoby zaawansowane mogą przeprowadzić bardziej urozmaicony trening, korzystając z dostępnych w naszym sklepie akcesoriów. Są to między innymi taśmy, za pomocą których można dodatkowo wzmocnić mięśnie w górnych partiach ciała, uchwyty na kostkę lub nadgarstek do ćwiczeń ramion i nóg. Jeśli wśród Twoich klientów są osoby, które podchodzą poważnie do kwestii budowania masy mięśniowej i kształtowania sylwetki, warto zainwestować w akcesoria do wykonywania bardziej skomplikowanych ćwiczeń: martwego ciągu, wykroków i przysiadów. Szelki i Squat Plate – podest na kółkach, pozwalają na zwiększenie efektywności treningu z użyciem wyciągu do ćwiczeń, a jednocześnie zapewniają stabilizację w trudniejszych pozycjach.

W naszym sklepie, oprócz w pełni wyposażonych wyciągów, posiadamy także części zamienne. To dyski – elementy koła zamachowego oraz uchwyty do mocowania na ścianie. Jeśli musisz wymienić element wyciągu na nowy, nie szukaj tańszych zamienników. Skorzystaj z oryginalnych, idealnie dopasowanych produktów, aby nadal cieszyć się wysoką jakością sprzętu.