fbpx
array(22) { [0]=> string(9) "thumbnail" [1]=> string(6) "medium" [2]=> string(12) "medium_large" [3]=> string(5) "large" [4]=> string(5) "vp_sm" [5]=> string(5) "vp_md" [6]=> string(5) "vp_lg" [7]=> string(5) "vp_xl" [8]=> string(11) "vp_sm_popup" [9]=> string(11) "vp_md_popup" [10]=> string(11) "vp_xl_popup" [11]=> string(9) "1536x1536" [12]=> string(9) "2048x2048" [13]=> string(10) "thumb-1440" [14]=> string(9) "thumb-780" [15]=> string(9) "thumb-360" [16]=> string(21) "woocommerce_thumbnail" [17]=> string(18) "woocommerce_single" [18]=> string(29) "woocommerce_gallery_thumbnail" [19]=> string(12) "shop_catalog" [20]=> string(11) "shop_single" [21]=> string(14) "shop_thumbnail" }
Masz pytania? Zadzwoń! 504-112-429

Wejdź w nową erę fitness

O FitCast

Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych na świecie rozwiązań z dziedziny fitnessu i treningu medycznego. Chcemy umożliwić powszechny dostęp do najlepszych produktów i technologii które do tej pory były zarezerwowane dla medycyny i ekskluzywnych ośrodków sportowych.

Od lat stawiamy na innowacje i kompleksowość oferowanych rozwiązań, a w kwestii jakości nie godzimy się na żadne kompromisy. Dlatego też współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami z Polski i Europy aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego biznesu.

Przez 20 lat działania w branży zdobyliśmy doświadczenie i współpracowaliśmy z wieloma branżami dzięki czemu doskonale wiemy jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej i pozwolą Ci osiągnąć sukces.

Oficjalny dystrybutor marki Compex w Polsce

Od wielu lat jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem marki Compex w Polsce. Pozwoliło nam to doskonale poznać potrzeby klientów i możliwości jakie są w stanie im zaoferować elektrostymulatory Compex. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie wyobrażałby sobie, że elektrostymulacja opuści duże ośrodki rehabilitacji i dotrze bezpośrednio do naszych domów.

Wyłączny dystrybutor marek Reaxing i Octane Fitness w Polsce

Współpracujemy tylko z najlepszymi markami na rynku. Chcemy oferować naszym klientom i partnerom tylko rozwiązania najwyższej jakości więc nie idziemy pod tym względem na kompromisy. Kładziemy duży nacisk na użyteczność, niestandardowe rozwiązania i testy produktów.

Własny mobilny serwis

Posiadamy mobilny serwis na terenie całej Polski. Otaczamy opieką zakupiony u nas sprzęt i klientów. Dbamy o jego sprawność techniczną, a także szkolimy użytkowników z prawidłowej obsługi oferowanych urządzeń.

Doradztwo w zakresie wyposażenia obiektów sportowych

Wiele lat w branży i jeszcze więcej zadowolonych partnerów pozwoliły nam zdobyć duże doświadczenie jeśli chodzi o wyposażenie klubów fitness i innych obiektów sportowych. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania które na pewno sprawdzą się w Państwa obiekcie.