O nas

Nasza misja

Od samego początku istnienia, misją firmy Fitcast jest dostarczanie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań i produktów, których obecność na rynku umożliwia ciągły rozwój branży sportu i fizjoterapii. Wierzymy, że powszechny dostęp do najnowszej wiedzy i technologii oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce przez trenerów i fizjoterapeutów, ale przede wszystkim możliwość wykorzystania ich działania we własnym domu przez sportowców czy pacjentów, przyczyni się do poprawy społecznego zdrowia i poziomu sprawności fizycznej.

Zespół Fitcast

Nasz team to ludzie z szerokim doświadczeniem zawodowym w branży sportu, rekreacji oraz na rynku medycznym. Od wielu lat budujemy przewagę konkurencyjną opartą na zespole składającym się z najwyższej klasy specjalistów. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu podejściu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej zaawansowanym potrzebom naszych klientów.

Kompleksowe wyposażenie siłowni, klubów fitness i studia treningu

Zajmujemy się kompleksową realizacją wyposażenia dla klubów fitness oraz małych i dużych siłowni. Nasz doświadczony zespół pomoże stworzyć unikatową koncepcję dla nowej siłowni lub odświeży już istniejący obiekt. Zaplanujemy aranżację, przygotujemy wizualizację, zorganizujemy i zamontujemy sprzęt oraz zadbamy o jego serwis.

Sprzedaż detaliczna

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór produktów do treningu, rehabilitacji, elektrostymulacji, a nawet treningu oddechowego IMT. Kupując u nas otrzymujesz gwarancję świetnej ceny i najlepszej obsługi ponieważ sprzedawany przez nas sprzęt to produkty z oficjalnej dystrybucji, zamawiane bezpośrednio u producenta.

Dystrybucja hurtowa

Jesteśmy w Polsce głównym i wyłącznym dystrybutorem takich marek jak: Compex, POWERbreathe, Reaxing, Octane Fitness, Bodytone, Intenza Fitness, DRAX, Torque Fitness i Kynett. Zajmujemy się także hurtową sprzedażą sprzętu do sklepów sportowych i medycznych w całej Polsce.

Szkolenia z obsługi naszego sprzętu

Zdajemy sobie sprawę, że to co nowe może budzić niechęć, a niekiedy nawet i przerażać. Współpracując z nami możesz pozbyć się obaw i zyskać pewność, że wprowadzane rozwiązania będą w pełni wykorzystywane przez Twoich pracowników. Możemy specjalnie dla Ciebie zorganizować szkolenie dla personelu, na którym nasi eksperci wytłumaczą jak działa sprzęt i w jaki sposób wykorzystać go w pracy z klientem.