fbpx

O firmie Fitcast

Nasz cel

Od samego początku istnienia, misją naszej firmy jest dostarczanie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań i produktów, których obecność na rynku umożliwia ciągły rozwój branży sportu i fizjoterapii.

Nowoczesny trening i rehabilitacja

Wierzymy, że powszechny dostęp do najnowszej wiedzy i technologii oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce przez trenerów i fizjoterapeutów, ale przede wszystkim możliwość wykorzystania ich działania we własnym domu przez sportowców czy pacjentów, przyczyni się do poprawy społecznego zdrowia i poziomu sprawności fizycznej.

Innowacja jest w cenie

Prowadząc biznes musisz liczyć się z konkurencją. Jeśli nie chcesz rywalizować poprzez ciągłe obniżanie ceny, musisz znaleźć inny sposób na wyróżnienie się.

Wykorzystaj rozwiązania, których nie ma Twoja konkurencja by zbudować przewagę i przyciągnąć zainteresowanie potencjalnych klientów. Pokaż się jako profesjonalista i przenieś swój biznes na poziom, do którego konkurencja nie dorasta!

Czym się zajmujemy?

Wyposażenie siłowni

Zajmujemy się kompleksową realizacją wyposażenia dla klubów fitness oraz małych i dużych siłowni. Nasz doświadczony zespół pomoże stworzyć unikatową koncepcję dla nowej siłowni lub odświeży już istniejący obiekt. Zaplanujemy aranżację, przygotujemy wizualizację, zorganizujemy i zamontujemy sprzęt oraz zadbamy o jego serwis.

Szkolenia

Zdajemy sobie sprawę, że to co nowe może budzić niechęć, a niekiedy nawet i przerażać. Współpracując z nami możesz pozbyć się obaw i zyskać pewność, że wprowadzane rozwiązania będą w pełni wykorzystywane przez Twoich pracowników. Możemy specjalnie dla Ciebie zorganizować szkolenie dla personelu, na którym nasi eksperci wytłumaczą jak działa sprzęt i w jaki sposób wykorzystać go w pracy z klientem.

Sprzedaż internetowa

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór produktów do treningu, rehabilitacji, elektrostymulacji, a nawet treningu oddechowego IMT. Kupując u nas otrzymujesz gwarancję świetnej ceny i najlepszej obsługi ponieważ sprzedawany przez nas sprzęt to produkty z oficjalnej dystrybucji, zamawiane bezpośrednio u producenta.

Dystrybucja hurtowa

Jesteśmy w Polsce głównym i wyłącznym dystrybutorem takich marek jak: Compex, POWERbreathe, Reaxing, Octane Fitness, Bodytone, Intenza Fitness, DRAX, Torque Fitness i Kynett. Zajmujemy się także hurtową sprzedażą sprzętu do sklepów sportowych i medycznych w całej Polsce.

Nasze marki

Wybieramy wyłącznie to, co najlepsze!