Wózki treningowe

Wózki funkcjonalne to produkty stworzone z myślą o tych, którzy chcą mieć możliwość przeprowadzenia treningu w każdych warunkach. Taki wózek jest niezbędnym elementem wyposażenia trenera personalnego, ale przyda się także osobom lubiącym trenować z obciążeniem w plenerze. Dostępne w naszym sklepie wózki treningowe są solidnie wykonane z materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu sprawdzają się na różnym terenie. Po zakończonym treningu można bez problemu zapakować je do bagażnika samochodu.

Showing 1–12 of 14 results

Wózek treningowy – jak z niego korzystać?

Oferowane przez nas wózki treningowe są sprzętem, z którego korzysta się z wybranym przez siebie obciążeniem. Można na nie załadować talerze lub inne ciężary, aby dostosować intensywność treningu do swoich potrzeb. Wózek funkcjonalny jest wyposażony w system oporu – oznacza to, że im większą siłę przykłada się do pchania lub ciągnięcia, tym cięższy wydaje się sprzęt. Dzięki temu nie trzeba dodawać do wózka dodatkowych kilogramów - wystarczy regulacja oporu. Niektóre z dostępnych w sklepie wózków to modele dwukierunkowe, które dają jeszcze więcej możliwości.

Kiedy sprawdzi się wózek funkcjonalny?

Dostępny w tej kategorii sprzęt jest zaprojektowany pod kątem ćwiczeń w terenie. Wózki funkcjonalne wyposażono w duże gumowe koła, dzięki którym poradzi sobie nie tylko na chodniku, ale i na leśnej ścieżce. Wózka można używać także do ćwiczeń w pomieszczeniach, wykorzystując go do przemieszczania obciążenia na krótkich dystansach.