Wózki treningowe

Wózki funkcjonalne to produkty stworzone z myślą o tych, którzy chcą mieć możliwość przeprowadzenia treningu w każdych warunkach. Taki wózek jest niezbędnym elementem wyposażenia trenera personalnego, ale przyda się także osobom lubiącym trenować z obciążeniem w plenerze. Dostępne w naszym sklepie wózki treningowe są solidnie wykonane z materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu sprawdzają się na różnym terenie. Po zakończonym treningu można bez problemu zapakować je do bagażnika samochodu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wózek treningowy – jak z niego korzystać?

Oferowane przez nas wózki treningowe są sprzętem, z którego korzysta się z wybranym przez siebie obciążeniem. Można na nie załadować talerze lub inne ciężary, aby dostosować intensywność treningu do swoich potrzeb. Wózek funkcjonalny jest wyposażony w system oporu – oznacza to, że im większą siłę przykłada się do pchania lub ciągnięcia, tym cięższy wydaje się sprzęt. Dzięki temu nie trzeba dodawać do wózka dodatkowych kilogramów – wystarczy regulacja oporu. Niektóre z dostępnych w sklepie wózków to modele dwukierunkowe, które dają jeszcze więcej możliwości.

Kiedy sprawdzi się wózek funkcjonalny?

Dostępny w tej kategorii sprzęt jest zaprojektowany pod kątem ćwiczeń w terenie. Wózki funkcjonalne wyposażono w duże gumowe koła, dzięki którym poradzi sobie nie tylko na chodniku, ale i na leśnej ścieżce. Wózka można używać także do ćwiczeń w pomieszczeniach, wykorzystując go do przemieszczania obciążenia na krótkich dystansach.