Rowery z napędem paskowym

Rower z napędem paskowym to uniwersalny sprzęt treningowy, odpowiedni do ćwiczeń w domu, a także na siłowni i w klubie fitness. W tego typu rowerach napęd paskowy jest mechanizmem, który zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. W prezentowanej kategorii znajdziesz kilka rodzajów rowerów z napędem paskowym – od prostych, ale solidnie wykonanych modeli do użytku domowego, poprzez ergonomicznie zaprojektowane rowery poziome, aż po profesjonalny sprzęt do spinningu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Stacjonarny rower z napędem paskowym

Nasi klienci, którzy wybierają tego typu rowery, cenią sobie przede wszystkim ich cichą i wydajną pracę. W prezentowanych modelach napęd paskowy jest łatwy w konserwacji i rzadko ulega awariom, nawet wtedy, gdy sprzęt jest intensywnie użytkowany. Rowery stacjonarne dostępne w tej kategorii dają wiele możliwości, jeśli chodzi o dostosowanie intensywności treningu do własnych potrzeb. Wyposażone są między innymi w system oporu magnetycznego, pozwalającego płynnie zmieniać stopień trudności.

Ergonomiczne rowery poziome

Rower z napędem paskowym to nie tylko klasyczne modele pionowe. W naszym sklepie znajdziesz również rowery poziome, zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem zasad ergonomii. Jazda w pozycji poziomej zapewnia komfort i jest bezpieczna nawet dla osób starszych czy w trakcie rehabilitacji.

Rower z napędem paskowym do spinningu

Ponadto oferujemy naszym klientom profesjonalne modele przeznaczone do treningów spinningowych. Dla tych rowerów napęd paskowy jest szczególnie ważnym elementem – zapewnia im wytrzymałość podczas długich godzin intensywnych ćwiczeń.