Hantle i kettlebell

W tej kategorii znajdziesz hantle kettlebell – niewielki, ale wszechstronny i bardzo lubiany przez użytkowników siłowni i klubów sprzęt siłowy. Oferowane przez nasz sklep produkty są dokładnie tym, czego oczekują Twoi klienci: są wygodne w użyciu, starannie zaprojektowane i dają wiele możliwości treningu całego ciała. Mamy dla Ciebie coś więcej niż standardowe kettlebell żeliwne, które mogą uszkodzić podłogę w razie upadku. Z nami odkryjesz miękkie, częściowo wypełnione płynem hantle, które zapewniają zupełnie nowe wrażenia w czasie treningu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Miękkie, wypełnione płynem kettlebell – zestaw, który zapewni nową jakość ćwiczeń

W naszej ofercie znajdują się odważniki dla osób początkujących i zaawansowanych, ważące od 2 do 24 kg. Dzięki wypełnionym płynem kettlebell ćwiczenia na brzuch i inne partie mięśni zyskują zupełnie nową jakość. Znajdujący się w środku płyn przemieszcza się, przez co zmienia się środek ciężkości odważnika. Taka konstrukcja sprawia, że podczas treningu z wykorzystaniem kettlebell można nie tylko budować masę mięśni, ale także pracować nad wytrzymałością, elastycznością i szybkością. Przemieszczający się środek ciężkości wpływa także stymulująco na układ nerwowy i pobudza pracę mięśni głębokich.

Wybierz kettlebell – zestaw dopasowany do swoich potrzeb

Odważniki kettlebell sklep Fitcast poleca nie tylko jako sprzęt na siłownię, ale także jako uzupełnienie domowego kącika do ćwiczeń. Dostępne w naszym sklepie produkty, w odróżnieniu od kettlebell żeliwnych, są miękkie, a dźwięk towarzyszący ich uderzeniom o podłogę nie będzie przeszkadzał sąsiadom. Odpowiednio dobrany według wagi odważników kettlebell zestaw jest też niezbędnym elementem wyposażenia trenerów personalnych. Tego typu sprzęt można także wykorzystać na wiele sposobów w klubie fitness, podczas zajęć grupowych, nastawionych na budowanie masy mięśniowej i kształtowanie sylwetki. Przy właściwie dobranej masie i wielkości sprzętu za pomocą kettlebell ćwiczenia na brzuch, mięśnie ramion czy klatki piersiowej mogą wykonywać także osoby w trakcie rehabilitacji.