Taśmy TRX

Taśmy TRX od pewnego czasu cieszą się stale rosnącą popularnością. Kiedyś dostępne wyłącznie na siłowniach i w klubach fitness, dziś coraz częściej można spotkać także w prywatnych domach. Dla wszystkich osób, które chciałyby zakupić pasy TRX mamy dobrą wiadomość. W naszym asortymencie znajdziesz wybór wysokiej jakości taśm oraz akcesoriów do nich. Mamy wszystko, czego Ci potrzeba do przeprowadzenia efektywnego treningu, czy to na siłowni, czy we własnym domu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do składania zamówień. Wybierz nasze TRX cena oraz ich jakość bardzo pozytywnie Cię zaskoczą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bardzo wytrzymałe taśmy TRX

Każda taśma TRX z naszej oferty została zaprojektowana, a następnie wykonana z ogromną dbałością, nawet o najdrobniejsze szczegóły. Modele dostępne w sklepie wyróżniają się dużą wytrzymałością, dzięki czemu posłużą przez lata, nawet w przypadku intensywnego ich użytkowania. Świetnie nadają się więc nie tylko do domów fanów fitnessu, ale także do siłowni. Kolejną zaletą prezentowanych pasów TRX są ich niewielkie rozmiary oraz mała waga. Bez trudu można je przenosić i wykonywać ulubione treningi na świeżym powietrzu lub w trakcie urlopu poza domem. Z pewnością docenią je za to osoby nie lubiące rutyny w swoich treningach oraz chcące ćwiczyć nawet na wakacjach. Pasy są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i dla osób zaawansowanych, a z ich pomocą można wykonywać bardzo zróżnicowane ćwiczenia na dowolne partie ciała. W naszym asortymencie mamy fantastyczne propozycje dedykowane klubom fitness, jak i taśmy TRX stworzone z myślą o osobach, które będą z nich korzystać w zaciszach własnych domów. Uwadze polecamy także przydatne akcesoria, które pozwolą na profesjonalny i bezpieczny montaż pasów. Wszystkie produkty z kategorii TRX dostępne są w dobrych cenach.

Trafiona inwestycja w zdrowie

Taśm TRX nie powinno zabraknąć w żadnej siłowni! Polecamy je także do użytku domowego, ponieważ jest to prawdziwie uniwersalny sprzęt do fitnessu. Dzięki nim możliwe jest trenowanie całego ciała, zgodnie z potrzebami danej osoby. Pasy są niezastąpione między innymi w:
  • podnoszeniu kondycji,
  • wzmacnianiu siły mięśni,
  • pracy nad elastycznością stawów,
  • ćwiczeniu gibkości całego ciała.
 Podczas ćwiczeń wykorzystywana jest masa ciała, co sprawia, że pasy są bardzo bezpieczne, nawet dla początkujących. Dodatkowo, wspomagająca trening taśma TRX, pozwala na odciążenie stawów oraz kręgosłupa. To wszystko wpływa na to, że zakup pasów będzie doskonałą inwestycją, niezależnie od tego, czy planujesz kupić je do domu, czy może chcesz, aby znalazły się one na wyposażeniu prowadzonej przez Ciebie siłowni. Kup je w naszym sklepie i nie przepłacaj.