PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU

Klienci branży fitness mają ogromny luksus jeśli chodzi o wybór trenerów personalnych. Na tym rynku to trenerzy walczą o uwagę klientów i starają się przekonać ich do współpracy. Jeśli nie zadbasz o odpowiedni wizerunek i nie wyróżnisz się na tle innych – znikniesz w tłumie. Zobacz w jaki sposób pomożemy Ci rozbudować ofertę tak aby nikt nie przeszedł obok niej obojętnie.

Niezbędnik trenera

Zestawy nowoczesnych akcesoriów treningowych
Trenuj z podopiecznym gdziekolwiek chcesz dzięki przenośnym zestawom sprzętu. Wykorzystaj je aby pokazać się od jak najlepszej strony i pracuj z klientami na najlepszym sprzęcie marki Reaxing.

Trening reakcji

Korzystając z technologii Reax Lights możesz w bardzo prosty sposób wprowadzić do oferty profesjonalny trening reakcji. Bez względu czy pracujesz z zawodowymi sportowcami, osobami chcącymi poprawić sylwetkę i sprawność, czy pomagasz pacjentom w czasie rehabilitacji - Reax Lights to doskonała forma treningu.

Zabierz siłownię ze sobą

Wózek treningowy TANK M1
TANK to nie tylko alternatywa dla popularnych sanek i sledów, ale przede wszystkim to mobilne centrum treningowe idealnie nadające się do pracy z klientami na zewnątrz lub na siłowni. Dzięki magnetycznemu hamulcowi nie musisz ładować na niego talerzy z obciążeniem aby zwiększyć intensywność treningu. TANK M1 to niezwykle mobilna i zwrotna konstrukcja która pozwala na trening całego ciała. Mnóstwo dostępnych akcesoriów pozwoli Ci jeszcze bardziej rozwinąć jego możliwości.

Studio treningu personalnego

Rozwiń biznes i przejdź na swoje!
Bądź w pełni niezależny i trenuj z klientami na własnych zasadach, we własnym studio treningowym. Podnieś jakość swoich usług zdobywając uznanie dotychczasowych podopiecznych i pozyskaj klienta premium prezentując mu studio ze sprzętem najwyższej klasy.