fbpx
array(22) { [0]=> string(9) "thumbnail" [1]=> string(6) "medium" [2]=> string(12) "medium_large" [3]=> string(5) "large" [4]=> string(5) "vp_sm" [5]=> string(5) "vp_md" [6]=> string(5) "vp_lg" [7]=> string(5) "vp_xl" [8]=> string(11) "vp_sm_popup" [9]=> string(11) "vp_md_popup" [10]=> string(11) "vp_xl_popup" [11]=> string(9) "1536x1536" [12]=> string(9) "2048x2048" [13]=> string(10) "thumb-1440" [14]=> string(9) "thumb-780" [15]=> string(9) "thumb-360" [16]=> string(21) "woocommerce_thumbnail" [17]=> string(18) "woocommerce_single" [18]=> string(29) "woocommerce_gallery_thumbnail" [19]=> string(12) "shop_catalog" [20]=> string(11) "shop_single" [21]=> string(14) "shop_thumbnail" }

Reaxing

Nowoczesny trening funkcjonalny i rehabilitacja

Sprawdź ofertę Reaxing

Unikalna koncepcja

Unikalna koncepcja treningu Reaxing opiera się na innowacyjnych akcesoriach do ćwiczeń zaprojektowanych tak aby trening z nimi był maksymalnie nieprzewidywalny.

Metoda polega na ćwiczeniu zmysłów, poprawie reaktywności i zwiększeniu wydajności. To dzięki niej Reaxing przeniósł trening funkcjonalny na nowy poziom.

Maksymalizuj wydajność i spalanie, minimalizuj ryzyko obrażeń.

Impulsy i reakcje

Nieprzewidywalność zachowania przyrządów Reaxing sprawia, że układ nerwowy mierzy się z potokiem nowych informacji które musi przetworzyć. Im sprawniej to zrobi tym szybciej i efektywniej będzie potrafił na nie zareagować.

W ten sposób rozwijasz nie tylko siłę i dynamikę ruchów, ale przede wszystkim kontrolę i pełną sprawność fizyczną. Kontuzje i urazy przestaną być Ci straszne, a sam trening stanie się ciągłym wyzwaniem.

Piłki do ćwiczeń Fluiball

Fluiball to innowacyjny przyrząd do ćwiczeń funkcjonalnych i rehabilitacji. To pierwsza taka piłka do treningu nerwowo-mięśniowego o wysokiej intensywności.

Technologia wykorzystana by stworzyć Reax Fluiball zapewnia jej długie użytkowanie, bezpieczeństwo i łatwość w czyszczeniu dla długotrwałego estetycznego wyglądu.

Trening z piłkami Fluiball daje wiele korzyści, a przede wszystkim jest ciekawy i stanowi wyzwanie nawet dla zaawansowanych sportowców ze względu na ciągle poruszające się wypełnienie.

Sztangi Fluilift

Fluilift to pierwsza opatentowana sztanga do treningu nerwowo-mięśniowego o wysokiej intensywności.

Reax Fluilift to innowacyjny przyrząd, który może być stostowany podczas zajęć grupowych, treningów personanych i jako część Twoich codziennych ćwiczeń. Szeroki wybór obciążenia jest idealny dla każdego scenariusza, a niestabilność wody sprawia, że każdy trening jest nieprzewidywalny i dynamiczny.

sztangi do ćwiczeń fluilift
trening z kettlebell

Hantle Fluikettle

Pierwsze miękkie kettle o dynamicznych i nieprzewidywalnych właściwościach. Stworzone dzięki opatentowanej technologii umożliwiają trening ze zmiennym ciężarem. Nieprzewidywalność wody we wnętrzu hantla zmienia każde ćwiczenie w wysokointensywny trening neuro-mięśniowy. Ten przyrząd do ćwiczeń siłowych został stworzony z myślą o wykorzystaniu jego wszechstronnych możliwości w treningu funkcjonalnym i medical fitness.

Łańcuchy funkcjonalne Reax Chain

Reax Chain to pierwszy taki przyrząd o totalnie nieprzewidywalnych właściwościach który zastąpi Ci hantle, kettlebell, worek bułgarski czy sztangę.

Reax Chain to wielopłaszczyznowy unikatowy sprzęt posiadający giętkość i miękkość liny, jednocześnie zachowując właściwości tradycyjnych wolnych ciężarów. Dzięki jego dynamicznemu braku stabilności Reax Chain zamienia każde ćwiczenie w wysoce intensywny neuro-mięśniowy trening. 

Podczas FIBO 2017 renomowane pismo „Fitness Tribune” uhonorowało ten przyrząd prestiżową nagrodą „Innovation Award”, a rok później Reax Chain został okrzyknięty Produktem Roku podczas „ISPO Award 2018”.

niebieskie lancuchy do treningu reax chain two - samouczki treningowe
trening fitness fluipump

Sztanga fitness Fluipump

Reax Fluipump to sztanga fitness przeznaczona także do treningów funkcjonalnych, fizjoterapii czy treningu wydolnościowego. Nie ma znaczenia czy jesteś młodym sportowcem czy zaawansowanym atletą. Reax Fluipump wprowadzi mnóstwo świeżości do Twoich treningów i pomoże usprawnić w sposób o jakim nawet nie myślałeś.

Reax Fluipump to innowacyjny przyrząd, który może być stostowany podczas zajęć grupowych, treningów personanych i jako część Twoich codziennych ćwiczeń.

Satelity reakcyjne - Reax Lights

To pierwsze tak wszechstronne i proste w obsłudze urządzenie na świecie, pozwalające na wprowadzenie zaawansowanych metod treningu. Reax Lights jest innowacyjnym systemem który dzięki szerokim możliwościom dostosowania pozwala analizować i poprawiać sprawność układu nerwowego.

Zaprojektowany w celu usprawnienia popularnych metod treningowych – świetnie sprawdza się w fitnessie, treningu sportowym oraz rehabilitacji.

bieznia terenowa Reaxing Reax RUN PRO

Bieżnie funkcjonalne Reax RUN

Reax Run jest jedyną bieżnią na świecie, która symuluje bieg terenowy. Nachylenie pasa bieżni w trakcie biegu ulega nagłym zmianom w różnych kierunkach. W wersji dla klubów fitness, intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia każdej osobie rozpoczęcie wybranego programu treningowego dzięki wbudowanemu 19-calowemu ekranowi dotykowemu. Bieżnia Reax Run PRO posiada natomiast opcję sterowania przy użyciu tabletu, dzięki czemu trener osobisty może przejąć nad nią kontrolę i modyfikować w czasie rzeczywistym zarówno ruchy bieżni, jak i jej prędkość.

Platforma reakcyjna Reax Board

Platforma Reax Board destabilizuje wszelkie wykonywane na niej ruchy. W rezultacie ten innowacyjny trening funkcjonalny pozwala na osiągnięcie najwyższego możliwego poziomu intensywności nerwowo-mięśniowej, oferując niezliczone możliwości. Standardowe ćwiczenia wykonywane z Reax Board stają się nieprzewidywalne i o wiele bardziej efektywne, a ponadto zapewniają świetną zabawę. Angażowane są wszystkie mięśnie i przez cały czas konieczne jest zachowanie dużego skupienia.