Reax Lights

Innowacyjny system do treningu kognitywnego wykorzystujący bezprzewodowe satelity LED kontrolowane z poziomu aplikacji. Przejdź do produktów

Poznaj Reax Lights

Przenośny i łatwy w obsłudze system do treningu czasu reakcji

Reax Lights to rewolucyjny system świateł zaprojektowany w celu tworzenia interaktywnych programów treningowych do wykorzystania na zajęciach fitness, w sporcie i rehabilitacji. Jest także idealnym rozwiązaniem na zajęciach rekreacyjnych dla dzieci.

Sterowanie systemem świateł Reax Lights odbywa się przy użyciu tabletu z dedykowaną aplikacją dostępną dla systemów operacyjnych IOS i Android. Sesję treningową można rozpocząć w trzech prostych krokach.

Satelity LED

Podstawowy element zestawu. Są wytrzymałe oraz odporne na upuszczenie i zachlapania. Każda satelita to 16 mocnych świateł LED.

Łączność

Satelity łączą się bezprzewodowo z tabletem za pomocą Bluetooth (Personal) lub poprzez mobilny router i unikalną sieć WiFi.

Kontrola

Do kontroli systemu Reax Lights wystarczy tablet z zainstalowaną aplikacją i powiązanie go z satelitami.

Programy

Do dyspozycji masz 7 programów treningowych i funkcję kontroli satelit w czasie rzeczywistym

Zasięg

Zestawy Bluetooth pozwalają na pracę w zasięgu 10m, natomiast WiFi gwarantuje sprawne działanie w zasięgu nawet 50m.

Ładowanie

Ładowarka w zestawie pozwala na ładowanie wszystkich satelit jednocześnie.

Satelity Reax Lights

Trenuj gdziekolwiek chcesz z przenośnymi satelitami LED

Stanowią one najważniejszy element systemu. Kontrolując je za pomocą aplikacji na tablecie możesz wykorzystać jeden z 6 dostępnych programów konfigurując czas i długość zapalania się satelit, kolejność czy wybierać które kolory mają się aktywować.

Reax Lights jest narzędziem które możesz dostosować idealnie do indywidualnych potrzeb swoich klientów i uprawianej dyscypliny. Do dyspozycji masz także specjalny program który pozwala Ci sterować satelitami w czasie rzeczywistym. Za pomocą dotknięcia palca możesz aktywować dowolne światło.

Stacje treningowe Reax Lights

Dostosuj przestrzeń do potrzeb swoich klientów

Dobrze zorganizowana stacja Reaxing pozwoli Ci prowadzić świetne zajęcia i treningi grupowe. Zyskasz przestrzeń w której będziesz mógł wygodnie i efektywnie pracować ze swoimi klientami.

Przy pomocy wielu dostępnych elementów i gotowych stacji Reax Lights możesz stworzyć jedyne i niepowtarzalne centrum treningu reakcyjnego.