Reax Fluipump

Pierwsza sztanga fitness o wielu zastosowaniach z obciążeniem w formie piłek wypełnionych płynem. Przejdź do produktów

Co wyróżnia Reax Fluipump ?

To sztanga fitness 3w1 z obciążeniem o dynamicznych właściwościach

To piewsza sztanga fitness umożliwiająca trening całego ciała i angażująca zmysł równowagi. Nieprzewidywalność wody podnosi intensywność ćwiczeń i nadaje im wyjątkowego, funkcjonalnego charakteru.

Reax Fluipump wykorzystuje opatentowaną technologię Sudden Dynamic Impulse (nagłego dynamicznego impulsu): po raz pierwszy możiwe jest generowanie namacalnej stymulacji i ingerencji motorycznej podczas aktywności fizycznej. Impulsy te udoskonalają ruch, zmuszając sportowców do znacznie większego aktywowania mięśni.

Warianty
  • Gryf Fluipump Bar 140cm 5kg | 10kg
  • Obciążenia Fluipump Ball 1.25kg | 2.5kg | 5kg
Obciążenie wypełnione płynem

Woda wewnątrz piłek sprawia, że nawet niewielki ruch wymaga aktywacji mięśni całego ciała by zachować równowagę.

SOFT SHOCK

Miękkość materiału, z jakiego wykonany jest Reax Fluipump, sprawia, że jest to wyjątkowy funkcjonalny przyrząd. Możesz nim rzucać, podnosić go lub uderzać bez szkody dla powierzchni.

Wytrzymałość

Technologia wykorzystana do produkcji Reax Fluipump zapewnia jego długie użytkowanie, bezpieczeństwo i łatwość w czyszczeniu dla długotrwałego estetycznego wyglądu.

Wszechstronność

Różne obciążenia i konfiguracje pozwalają użytkownikowi dostosowywać program treningowy do swoich potrzeb, poprawiając każde ćwiczenie w sposób niedostępny dla standardowych produktów.

Jedna sztanga 4 konfiguracje
  • Sam gryf Fluipump Bar
  • Gryf z jedną piłką
  • Gryf i dwie piłki
  • Sama piłka Fluipump Ball

Jedna sztanga - wiele zastosowań

Reax Fluipump jest właściwy dla treningów funkcjonalnych, fizjoterapii czy treningu wydolnościowego bez względu na to, czy jesteś młodym sportowcem, w kwiecie wieku, początkującym czy zaawansowanym. Zestaw Fluipump umożliwia Ci zróżnicowany i ciekawy trening - wystarczy zmienić konfigurację.

Tylko piłka

Trening to nie tylko ćwiczenia ze sztangą. Z zestawem Fluipump możesz wykorzystać samą piłkę np. do treningu mięśni brzucha.

Sztanga i dwie piłki

Umożliwia wykonanie wszystkich ćwiczeń siłowych ze sztangą. Obciążenie wydaje się rozłożone równomiernie, ale pamiętaj - wewnątrz cały czas pracuje woda!

Sztanga z jedną piłką

Doskonale sprawdzi się do ćwiczeń asymetrycznych i pracy nad specyficznymi ruchami w sporcie i rehabilitacji.

Doskonała na zajęcia grupowe - także na basenie

Bezpieczny trening pełen pozytywnych wrażeń

Reax Fluipump to innowacyjny przyrząd, który może być stostowany podczas zajęć grupowych, treningów personanych i jako część Twoich codziennych ćwiczeń. Szeroki wybór elementów, obciążenia i konfiguracji jest idealny dla każdego scenariusza, a nieprzewidywalność sztangi sprawia, że każdy trening jest wymagający i przyjemny.

Wielofunkcyjne narzędzie w treningu

Fluipump to dziesiątki nowych ćwiczeń do dyspozycji trenera personalnego

Sztanga fitness od Reaxing to innowacyjny przyrząd, który może być stostowany podczas zajęć grupowych, treningów personanych i jako część Twoich codziennych ćwiczeń. Szeroki wybór elementów, obciążenia i konfiguracji jest idealny dla każdego scenariusza, a nieprzewidywalność sztangi sprawia, że każdy trening jest wymagający i przyjemny.

Zestawy sztangi fitness Fluipump

Gryfy Fluipump Bar

Obciążenia fitness Fluipump Ball