Reax Fluilift

Sztanga treningowa dzięki której możesz zmienić zwykłe ćwiczenia siłowe w zaawansowany i wydajny trening funkcjonalny. Przejdź do produktów

DLACZEGO REAX FLUILIFT JEST TAK INNOWACYJNY?

To piewsza sztanga w historii, która umożliwia trening z niestabilnym obciążeniem.

Ćwiczenia z obciążeniem od zawsze były częścią wększości treningów sportowców. Wyróżniającą się cechą Reax Lift jest destabilizowanie każdego ćwiczenia podczas jego wykonywania. Dzięki innowacyjnemu systemowi Reax Fluilift może być wykorzystywany zarówno w tradycyjny, jak i niekonwencjonalny sposób, zapewniając sobie bardziej efektywne i wydaje warunki treningowe.

Wykorzystujac naszą technologię, w skład której wchodzą sprężyny, liny i dyski wypełnione płynem, które obracają się i podskakują, Fluilift dodaje dynamizmui i nieprzewidywaności każdemu treningowi. Reax Fluilift posiada też dodatkową zaletę – podłogi nie będą się już niszczyły dzięki innowacyjnemu systemowi soft shock.

Wypełnione płynem

Płyn destabilizuje każde ćwiczenie, tworząc wymagające warunki dla każdego ruchu. Trening nabiera dzięki temu niespotykanych dotąd właściwości.

SOFT SHOCK

Miękki materiał i płyn wewnątrz sprawiają, że dyski doskonale amortyzują uderzenia. Możesz być spokojny o sprzęt i podłogę upuszczając sztangę na podłogę.

Wytrzymałość

Technologia wykorzystana do produkcji Reax Fluilift zapewnia jego długie użytkowanie, bezpieczeństwo i łatwość w czyszczeniu dla długotrwałego estetycznego wyglądu...

Wszechstronny

Różne obciążenia, akcesoria i konfiguracje pozwalają użytkownikowi dostosowywać program treningowy do swoich potrzeb, poprawiając każde ćwiczenie w sposób niedostępny dla standardowych produktów.

Wiele wariantów

Gryfy Fluilift Bar 140cm | 180cm | 220cm

Gryfy olimpijskie 180cm i 220cm

Obciążenia 5kg | 7.5kg | 10kg | 15kg | 20kg | 25kg

Jedna sztanga Fluilift - 3 zastosowania

Zestaw Fluilift zaprojektowano z myślą o przekazaniu trenerom i sportowcom wszechstronnego narzędzia do treningu. Możesz wykorzystać je na wiele sposobów dostosowując sztangę do celów treningowych i możliwości. Ułatwiają to trzy możliwe ustawienia sztangi.

Dyski w zawieszeniu

Wykorzystaj w pełni mechanizm gryfu Fluilift, zawieszając dyski i nadając ćwiczeniom totalnie nieprzewidywalnego charakteru.

Standardowe ustawienie

Załóż dyski Fluilift na obu końcach sztangi i wykorzystaj dynamiczne właściwości płynnego obciążenia.

Tylko obciążenie

Pracuj z samym dyskiem wykorzystując specjalny uchwyt. Zyskujesz w ten sposób wszechstronne narzędzie do ćwiczeń całego ciała.

Sport profesjonalny

Fluilift to skuteczne narzędzie do poprawy umiejętności sportowców

Właściwości płynnego obciążenia dysków Fluilift wymagają od sportowców ciągłej koncentracji i skupienia na kontroli ciężaru. Nawet delikatne ruchy zmieniają środek ciężkości i zmuszają do większego wysiłku mięśnie i stawy aby zachować równowagę.

Wykorzystanie Fluilift w treningu sportowców pozwala rozwijać ich sprawność fizyczną i przygotować na niespodziewane wydarzenia mające miejsce w czasie rozgrywki.

Fitness i trening funkcjonalny

Bezpieczna i interesująca alternatywa dla zwykłej sztangi

Trening ze sztangą Fluilift to nie tylko brak uszkodzeń posadzki i parkietu. Wykorzystanie jej w codziennych pozwala uzyskać przede wszystkim lepsze efekty treningów i podnosi ich intensywność.

Dynamiczne właściwości płynu wewnątrz dysków stymulują całe ciało do dodatkowego wysiłku. W tym samym czasie rozwijasz siłę i pracujesz nad równowagą i koordynacją. Dzięki Fluilift żadne kontuzje nie będą Ci straszne.

Obciążenia Fluilift Disc

Dyski wypełnione płynem stanowią najważniejszy element zestawu Fluilift. Do wyboru masz warianty od 5kg do nawet 25kg. Możesz potraktować je jak zwykłe obciążenia na sztangę lub zastosować dodatkowe gumy i wykorzystać w pełni nieprzewidywalny charakter płynnego obciążenia.

Gryfy do sztangi Fluilift

Gryfy proste i sztangi olimpijskie do treningu siłowego z systemem Fluilift. Zastosowano w nich specjalny mechanizm pozwalający na podwieszenie obciążenia aby maksymalnie wykorzystać jego dynamiczne właściwości.

Akcesoria Fluilift

Dodatkowe akcesoria podnoszą komfort ćwiczeń z Fluilift i rozszerzają możliwości jego zastosowania w treningu.