Reax Fluikettle

Ewolucja kettlebell zatrzymuje się właśnie tutaj. Fluikettle to innowacyjne hantle o niespotykanych dotąd właściwościach. Przejdź do produktów

DLACZEGO REAX FLUIKETTE JEST TAK INNOWACYJNY?

To piewszy kettle umożliwiający wysoce efektywny trening funkcjonalny

Nieprzewidywalność wody zmienia każde ćwiczenia w wysokointensywny trening neuro-mięśniowy.

Reax Fluikettle wykorzystuje opatentowaną technologię Sudden Dynamic Impulse (nagłego dynamicznego impulsu): po raz pierwszy możiwe jest generowanie namacalnej stymuacji i ingerencji motorycznej podczas aktywności fizycznej. Impulsy te udoskonalają ruch, zmuszając sportowców do znacznie większego aktywowania mięśni.

Co wyróżnia Fluikettle

Dostępne obciążenia

Hantle Reaxing występują w wadze od 2kg do nawet 28kg.

Wypełniony płynem

Fluikettle wypełniono płynem i opiłkami żelaza dzięki czemu obciążenie jest w ciągłym ruchu i wymaga większego wysiłku.

SOFT SHOCK

Miękki materiał i doskonała amortyzacja wstrząsów sprawia, że Fluikettle to świetny i bezpieczny przyrząd do treningu. Możesz nim rzucać bez obaw o dziury w podłodze.

Wytrzymałość

Technologia wykorzystana do produkcji Reax Fluikettle zapewnia jego długie użytkowanie, bezpieczeństwo i łatwość w czyszczeniu dla długotrwałego estetycznego wyglądu...

Wszechstronność

Wszechstronność Fluikettle'a pozwala użytkownikowi stworzyc unikatowe treningi dla wszystkich - od dzieci do sportowców.

Gotowy do działania

Nie musisz w żaden sposób wypełniać swojego Fluikettle. Otrzymujesz gotowy do treningu sprzęt objęty gwarancją producenta.

Trening z Reax Fluikettle

Przechodzenie od łatwych treningów do ciężkich w oparciu o potrzeby i możliwości danego sportowca pozwala trenerom planować atrakcyjne, efektywne i motywujące sesje treningowe.

Fitness

Fluikettle to alternatywa dla żeliwnych i winylowych kettlebell. Trening z nimi jest równie prosty, ale nie musisz przejmować się obolałymi przedramionami i ryzykować uszkodzeniami po upuszczeniu 24kg stali.

Trening funkcjonalny

Wszechstronność i ciągle zmieniający się środek ciężkości sprawiają, że z Fluikettle, trening będzie ciekawą i skuteczną formą poprawy sprawności fizycznej. Nie tylko zawodowych sportowców.

Fizjoterapia

Dynamiczne właściwości obciążenia Fluikettle doskonale stymulują poprawę propriocepcji i pozwalają pracować nad mięśniami głębokimi. To świetny sposób na pracę ze sportowcami po kontuzji.

Kluby fitness i siłownie

Alternatywa dla ciągłych remontów podłogi i wygłuszania sali

Zwykłe kettlebell i hantle mają ogromną wadę - ich upuszczenie wiąże się z uszkodzeniami. W najlepszym wypadku dotyczy to podłogi, w najgorszym klienta.

Z Fluikettle nie musisz obawiać się żadnych uszkodzeń. Zostały stworzone w taki sposób aby mimo nawet dużego obciążenia, świetnie rozpraszały energię i zapobiegały hałasowi i uszkodzeniom.

Sportowcy i trenerzy personalni

Bezpieczny trening w domu i na zewnątrz

Fluikettle umożliwia dostosowanie treningu do oczekiwań i potrzeb osoby ćwiczącej. Bez względu czy trenujesz na własną rękę, czy pracujesz z klientami u nich w domu, kettlebell to doskonałe narzędzie ułatwiające pracę nad sylwetką i sprawnością fizyczną.

Dzięki unikalnym właściwościom Fluikettle trening siłowy jest bezpieczny i satysfakcjonujący.

Hantle treningowe Reax Fluikettle

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie dostępne wersje kettli Reaxing. Zaczynając od 2kg do nawet 24kg hantla z płynnym wnętrzem. Pokryte przyjemnym w dotyku i miękkim materiałem są nie tylko wytrzymałe, ale również świetnie prezentują się wśród sprzętu na Twojej siłowni.