Reax Fluiball

Innowacyjna piłka do ćwiczeń z płynnym obciążeniem. Nadaj swoim treningom funkcjonalnego charakteru i czerp z nich jeszcze więcej korzyści. Przejdź do produktów

Dlaczego warto zmienić zwykłą piłkę do ćwiczeń na FLUIBALL

To piłka do ćwiczeń wykorzystująca możliwości zmiennego środka ciężkości aby z każdego treningu uzyskać jeszcze więcej korzyści.

Nieprzewidywalność wody zmienia nawet proste ćwiczenia w wydajny i intensywny trening nerwowo-mięśniowy.

Reax Fluiball wykorzystuje opatentowaną technologię Sudden Dynamic Impulse (nagłego dynamicznego impulsu): po raz pierwszy możiwe jest generowanie namacalnej stymulacji i ingerencji motorycznej podczas aktywności fizycznej. Impulsy te udoskonalają ruch, zmuszając sportowców do znacznie większego aktywowania mięśni. Ćwiczenia z Fluiball wymagają koncentracji i większej pracy mięśni aby kontrolować zmieniający się środek ciężkości piłki.

Co wyróżnia piłki Reax Fluiball

Wiele wariantów
  • Średnica 16cm | 26cm | 30cm | 55cm | 65cm
  • Waga 0.5kg do 12kg
  • Każdy ciężar i średnica występują w innym kolorze.
SOFT SHOCK

Miękki materiał i doskonała amortyzacja wstrząsów sprawia, że piłka Fluiball to wyjątkowo funkcjonalny przyrząd. Możesz nią rzucać i uderzać bez obaw.

Obciążenie w formie płynu

Płyn destabilizuje każde ćwiczenie, tworząc niestabilne warunki dla każdego ruchu. Sprawia on również, że piłka jest delikatna i bezpieczna - mimo ciężaru.

Różnorodność treningu

Różne obciążenia i średnice pozwalają użytkownikowi dostosowywać program treningowy do swoich potrzeb, poprawiając każde ćwiczenie w sposób niedostępny dla standardowych produktów.

Wytrzymałość

Technologia wykorzystana, by stworzyć Reax Fluiball zapewnia jej długie użytkowanie, bezpieczeństwo i łatwość w czyszczeniu dla długotrwałego estetycznego wyglądu.

Satysfakcja z ćwiczeń

Reax Fluiball zamieni każdy trening w ciekawe i angażujące doświadczenie. Dzięki niej, trening wreszcie stanie się przyjemnością.

Trening z Fluiball

Piłki do ćwiczeń Reaxing są odpowiednim przyrządem do treningów funkcjonalnych, fizjoterapii czy treningu wydolnościowego. Wszechstronność i wzmożony wpływ na układ nerwowo-mięśniowy sprawiają, że Fluiball znajdzie zastosowanie w każdym programie treningowym.

TRENING FUNKCJONALNY

Niestabilne warunki piłki Fluiball potęgują korzyści treningu funkcjonalnego poprzez wymaganie ciągłej aktywności neuro-mięśniowej.

FITNESS

Reax Fuiball doskonale zastępuje inne przyrządy do ćwiczeń i możesz wykorzystać go ćwicząc w domu lub podczas zajęć fitness.

REHABILITACJA

Od prewencji po wzmacnianie, Reax Fluiball umożliwia lepszą aktywację układu nerwowego i doskonale wzmacnia mięśnie głębokie stymulując propriocepcję.

ZAJĘCIA GRUPOWE

Najlepszy przyrząd do ćwiczeń w grupach

Reax Fluiball to innowacyjncy przyrząd, który może być stostowany podczas zajęć grupowych, treningów personanych i jako część Twoich codziennych ćwiczeń. Szeroki wybór obciążenia i rozmiarów jest idealny dla każdego scenariusza zajęć, a nieprzewidywalność piłki sprawia, że każdy trening jest wymagający, przyjemny i na długo pozostanie w pamięci.

TRENER PERSONALNY

Twórz niezliczone i atrakcyjne programy treningowe

Praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania w treningu i wyższa intensywność ćwiczeń dzięki dynamicznemu obciążeniu sprawiają, że Fluiball to absolutny must-have trenera personalnego. Zastąp zwykłe obciążenie akcesoriami Reaxing i pozwól swoim klientom czerpać jeszcze więcej z treningu.

Piłki do ćwiczeń Reax Fluiball

Szeroki wybór jakie oferują piłki treningowe Reaxing pozwolą Ci dobrać idealny wariant dla Ciebie lub Twoich klientów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno niewielkie piłki 16cm które doskonale sprawdzają się w rehabilitacji i pracy z dziećmi po 30cm piłki lekarskie o wadze nawet 12kg przeznaczone dla zaawansowanych sportowców. Wszystkie stworzone z myślą aby umożliwić Ci bardziej efektywny i bezpieczny trening.

Akcesoria do piłek Fluiball

Dla osób lubiących eksperymentować w treningu i szukających jeszcze bardziej niestandardowych zastosowań, przygotowano akcesoria dedykowane piłkom Fluiball. Specjalny Cage dzięki uchwytom pozwala na wykorzystanie piłki jako kettlebell czy hantla abyś maksymalnie wykorzystał potencjał płynnego obciążenia.