Reax Chain

PIERWSZY PRZYRZĄD O DYNAMINICZNIE NIEPRZEWIDYWALNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH I OPATENTOWANEJ TECHNOLOGII Przejdź do produktów

Reax Chain - pierwszy na rynku

Łańcuch funkcjonalny który zmieni sposób w jaki trenujesz

Jedyny w swoim rodzaju przyrząd do ćwiczeń Reax Chain nada zwykłym ćwiczeniom funkcjonalnego charakteru i pozwoli uzyskać więcej korzyści z treningu. Wykonany został ze splotu stalowych linek, pokrytych grubą warstwą nylonu dzięki czemu posiada tak niespotykane dotąd właściwości.

Stanowi funkcjonalną alternatywę dla hantli, kettli i innych podobnych akcesoriów do ćwiczeń. Dzięki swoim właściwościom jest niezwykle elastyczny i każdy ruch wykonywane z Reax Chain wymaga skupienia i aktywacji dodatkowych mięśni.

Wersja dla Ciebie

Dobierz wersję łańcucha która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Do dyspozycji masz dwa rodzaje łańcucha i wiele wersji obciążenia.

Reax Chain Five

Długi łańcuch złożony z 5 pierścieni. Idealny do intensywnego treningu w którym wykorzystasz go na dziesiątki sposobów.

Reax Chain Two

Krótki łańcuch stworzony z 2 pierścieni. Doskonały do prostych i precyzyjnych ćwiczeń i zajęć fitness.

Elastyczność

Elastyczność Reax Chain modyfikuje każde powtórzenie, by poprawić możliwości motoryczne i może być zastosowany do niekończących się ćwiczeń wykorzystujących bezwładność łańcucha, siłę odśrodkową i dynamiczną naturę przyrządu.

Wszechstronność

Dzięki konfiguracji elastycznych pierścieni Reax Chain może być używany m.in. jako kettlebell, lina treningowa, sztanga lub worek bułgarski. Możesz go nawet zawiesić na plecach!

Wytrzymałość

Wykonany ze splotu stalowych linek jest nie tylko plastyczny, ale przede wszystkim wytrzymały. Dla komfortu podczas ćwiczeń został dodatkowo pokryty warstwą nylonu.

Zastosowanie Reax Chain

Intensywność, kompatybilność i elastyczność połączona z inercją, dynamiką i końcową siłą zakresu sprawia, że Reax Chain jest unikatowym sprzętem, idealnym dla niekończących się opcji treningowych. Reax Chain wynosi wydajność treningu na zdecydowanie wyższy poziom pod względem jakości i ilości. Poprawie ulegają wyniki sportowe, jak również czynność metaboliczna i kurczliwość mięśniowa w bezpiecznych i nie kontuzjogennych warunkach.

Trening profesjonalny

Reax Chain doskonale zastępują popularne przyrządy treningowe, a dzięki swoim elastycznym właściwościom podnoszą intensywność treningu i pozwalają osiągnąć więcej korzyści za jednym zamachem.

Fitness

Unikalne właściwości Reax Chain wprowadzają powiew świeżości do oferty zajęć fitness. Trening z nimi to nie tylko doskonała forma aktywności fizycznej, ale także świetna zabawa!

Rehabilitacja

Szeroki wybór obciążenia i wszechstronność łańcuchów funkcjonalnych pozwala na wykorzystanie ich w rehabilitacji - zwłaszcza w pracy nad rozwojem górnej części ciała.

Zajęcia grupowe i fitness

Dynamiczny wolny ciężar dla atrakcyjnych i angażujących sesji treningowych

Reax Chain zwiększa motywację i zaangażowanie podczas zajęć. Elastyczność łańcucha zmienia Twoją sesję treningową w przyjemne doświadczenie poprawiające odpowiedź metabliczną, zmuszające układ mięśniowy do dopasowywnania się do dynamicznych ruchów łańcucha.

Trening personalny

Wielozadaniowe narzędzie, niezbędne dla każdego trenera personalnego.

Reax Chain może być włączony do wielu treningów personalnych i zajęć w małych grupach. Z łatwością zastąpi tradycyjne sprzęty funkcjonalne i jest niezwykle mobilny. Odpowiedni do użytku domowego i idealny do sesji treningowych pod okiem trenera personalnego w każdych warunkach.