fbpx
array(22) { [0]=> string(9) "thumbnail" [1]=> string(6) "medium" [2]=> string(12) "medium_large" [3]=> string(5) "large" [4]=> string(5) "vp_sm" [5]=> string(5) "vp_md" [6]=> string(5) "vp_lg" [7]=> string(5) "vp_xl" [8]=> string(11) "vp_sm_popup" [9]=> string(11) "vp_md_popup" [10]=> string(11) "vp_xl_popup" [11]=> string(9) "1536x1536" [12]=> string(9) "2048x2048" [13]=> string(10) "thumb-1440" [14]=> string(9) "thumb-780" [15]=> string(9) "thumb-360" [16]=> string(21) "woocommerce_thumbnail" [17]=> string(18) "woocommerce_single" [18]=> string(29) "woocommerce_gallery_thumbnail" [19]=> string(12) "shop_catalog" [20]=> string(11) "shop_single" [21]=> string(14) "shop_thumbnail" }

Przedstawiamy nowe urządzenie OCTANE RŌ

Intuicyjny i adaptowalny Octane Rō zapewnia progresywne wyzwania dzięki podwójnemu oporowi i 10 poziomom do wyboru intensywności treningu. Ćwiczący mogą znaleźć dodatkową motywację dzięki ulepszonej konsoli i dynamicznemu licznikowi kalorii, które raportują wysiłek w czasie rzeczywistym.

Sprawdź Cechy

Octane RŌ Możliwości

Octane Rō został stworzony z myślą o wyeliminowaniu wszelkich problemów jakie zgłaszali użytkownicy standardowych ergometrów wioślarskich.
Jego główną zaletą jest wyjątkowa łatwość użytkowania. Zastosowano jedyny w swoim rodzaju system szybkiego odpinania zacisków na stopy, żebyś nie tracił czasu i mógł skupić się na treningu. By maksymalnie poprawić komfort ćwiczeń wykorzystano także wielofunkcyjny, powiększony uchwyt na dłonie.

Postanowiono także wykorzystać podwójny opór wiatraka i hamulca magnetycznego, aby zaoferować szerszy zakres intensywności do wyboru. Totalną nowością jest również 7 calowa konsola z udoskonalonymi systemami pomiarów.

Ergometr wioślarski Octane RŌ

Octane Rō zapewnia intensywny opór i progresywne wyzwania. Jego niecodzienna budowa zapewnia wysoki komfort – nawet podczas bardzo intensywnego treningu. Ćwiczący uzyskują pożądaną przez siebie intensywność w sposób bezpieczny dla stawów. Win-Win!

6999 zł

Cechy

Podwójny opór podczas treningu

Dzięki połączeniu oporu wentylatora i hamulca magnetycznego, wioślarz Octane Rō zapewnia szerszy zakres poziomów intensywności. Ułatwia dobre rozgrzanie się do do wszystkich przedziałów HIIT. Początkujący sportowcy mogą czerpać korzyści z tego progresywnego oporu, który oferuje ciągłe wyzwania, aby zwiększały wydajność i dawały rezultaty.

Łatwy i szybki uchwyt na stopy

Nareszcie! Bezproblemowy sposób na wsiadanie i zsiadanie z wioślarza. Opatentowania konstrukcja umożliwia ćwiczącym szybkie wsunięcie nóg i podciągnięcie uchwytu dla pewnego zamocowania. Aby wyjść, wystarczy nacisnąć przycisk, aby zwolnić pasek. Totalnie proste!

Wielofunkcyjny uchwyt

Po raz kolejny Octane wziął standardowy komponent i udoskonalił go, aby zapewnić lepsze wrażenia. Konstrukcja uchwytu MultiGrip zapewnia kilka naturalnych pozycji ręki, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się większym komfortem i lepiej angażować mięśnie klatki piersiowej, pleców i ramion. Ponadto, dzięki uchwytowi MultiGrip, ćwiczący mogą przyjąć ruch kajakowy lub wioślarski dla większej różnorodności treningu.

Udoskolanona konsola

Podświetlana dla łatwej czytelności, ponadwymiarowa, 7-calowa konsola LCD! Wyposażona jest w dynamiczny licznik kalorii, który jednocześnie pokazuje najlepsze i aktualne statystyki jako zachętę do kontynuowania wysiłku w trakcie całego treningu. Ulepszony pomiar pokazuje w czasie rzeczywistym wskaźniki takie jak tętno, wykonaną pracę, odległość, czas i kalorie.

Najwyższa wygoda

Komfortowe Siodełko

Ergometr wioślarski Octane Rō zapewnia intensywny opór i progresywne wyzwania, jego siedzący, nie uderzający format eliminuje nadmierne obciążenie stawów kolanowych. Ćwiczący uzyskują pożądaną przez siebie intensywność bez wysokiego ryzyka kontuzji!

Wielorozmiarowa kierownica

Koniec z kłopotliwym dostępem do uchwytu i jej zabezpieczaniem! W modelu Octane Rō ergonomia jest na pierwszy miejscu dzięki czemu chwytanie i odkładanie uchwytu jest łatwe, szybkie i przyjemne! Teraz trening na ergometrze może rozpocząć się i zakończyć równie płynnie i szybko.

Mała powierzchnia

W dzisiejszych strefach funkcjonalnych i klubach fitness liczy się miejsce. Dlatego właśnie kompaktowy Octane Rō został zaprojektowany tak, aby zapewnić oszczędność miejsca, a jednocześnie ułatwić ćwiczenia o dużym zasięgu ruchu i zapewnić możliwość treningu osobom o różnym wzroście.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer68177/public_html/fitcast/wp-content/themes/storefront-child-theme/landingpages/landingpage-new.php on line 303
Ergometr wioślarski Octane RO

6999 zł

Zobacz produkt
Max trainer - CrossTrainer HIIT od Octane Fitness

16900 zł

Zobacz produkt
Rower powietrzny AirdyneX Octane Fitness

5899 zł

Zobacz produkt