fbpx
array(22) { [0]=> string(9) "thumbnail" [1]=> string(6) "medium" [2]=> string(12) "medium_large" [3]=> string(5) "large" [4]=> string(5) "vp_sm" [5]=> string(5) "vp_md" [6]=> string(5) "vp_lg" [7]=> string(5) "vp_xl" [8]=> string(11) "vp_sm_popup" [9]=> string(11) "vp_md_popup" [10]=> string(11) "vp_xl_popup" [11]=> string(9) "1536x1536" [12]=> string(9) "2048x2048" [13]=> string(10) "thumb-1440" [14]=> string(9) "thumb-780" [15]=> string(9) "thumb-360" [16]=> string(21) "woocommerce_thumbnail" [17]=> string(18) "woocommerce_single" [18]=> string(29) "woocommerce_gallery_thumbnail" [19]=> string(12) "shop_catalog" [20]=> string(11) "shop_single" [21]=> string(14) "shop_thumbnail" }

Fitcast to 20-letnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu światowej klasy marek. Firma stawia na jakość i innowacyjność, pomagając klientom wdrażać najnowocześniejsze rozwiązania w branży fitness. Fitcast to także profesjonalne doradztwo w wyposażaniu obiektów sportowych, niezawodny serwis i wsparcie marketingowe, pozwalające klientom firmy na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku.

 

O FIRMIE

Fitcast jest córką firmy Medicast, która od 1994 roku zajmuje się dostarczaniem innowacyjnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Firma wyrosła bezpośrednio z potrzeb klientów przedsiębiorstw medycyny sportowej, klubów sportowych i fitness, ośrodków rehabilitacji i innych instytucji działających w szeroko pojętej branży sportowej. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszych klientów specjalistycznym i innowacyjnym sprzętem fitness postanowiliśmy utworzyć grupę profesjonalistów zajmujących się dystrybucją tych właśnie produktów. Pozwoliło to na przeniesienie wypracowanego przez lata standardu jakości usług, jaki oferuje Medicast, na jakość usług oferowanych przez Fitcast.

 

CEL: INNOWACJA

Od początku istnienia firmy jej misją jest dostarczanie najnowocześniejszego sprzętu, doskonałego serwisu oraz usług na najwyższym poziomie. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje rozwiązania w zakresie doradztwa, sprzętu, treningu, serwisowania, szkolenia oraz finansowania przedsięwzięć w branży fitness.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania sprzętowe, bezpieczeństwo i komfort użytkowników oraz optymalny czas zwrotu inwestycji. Fitcast to również niespotykanie wysoki poziom obsługi klienta oraz najsprawniejszy serwis – od wielu lat nasz standardowy czas reakcji na zgłoszenie serwisowe to 48h. Naszą wizję biznesu budujemy na jakości, wiarygodności i nowatorstwie.

Fitcast to nie tylko rozwiązania dla właścicieli klubów sportowych czy Fitness. To również urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb. COMPEX to innowacyjne produkty, które łącząc odkrycia z zakresu medycyny z nowoczesnymi technologiami, potrafią efektywnie poprawić wyniki każdego Sportowca. Elektrostymulatory COMPEX zapewniają nie tylko szybsze osiąganie wyznaczonych celów i bezpieczny trening, ale także pomagają zapobiegać powstawaniu zakwasów oraz wspomagają znacznie szybszą regenerację organizmu po wysiłku. Bracing COMPEX to nowa linia stabilizatorów dla osób aktywnych, którzy profilaktycznie troszczą się o stan swojego zdrowia. Innowacyjna technologia stabilizatorów Compex wspomaga osiąganie wysokich wyników i poprawia wydajność, skraca czas powrotu po kontuzji do dobrej formy.