Czym jest studio treningu medycznego

To nowoczesna koncepcja biznesowa stworzona w odpowiedzi na rosnące oczekiwania konsumentów względem branży fitness. Na pierwszym planie stawia profesjonalizm i indywidualne podejście do stanu zdrowia i potrzeb klienta.

Profesjonalne usługi dla każdego Nie tylko dla zawodowych sportowców - korzystać z nich mogą także początkujący oraz osoby uprawiające sport wyłącznie rekreacyjnie.
Certyfikowani trenerzy medyczni Posiadający niezbędną wiedzę i umiejętności zarówno z zakresu treningu jak i fizjoterapii.
Wysoka jakość i bezpieczeństwo Indywidualne podejście i umiejętności trenerów uczynią pracę z klientem efektywną oraz bezpieczną.
Wiele możliwości w jednym miejscu Klient może skorzystać zarówno z usług treningowych, rehabilitacji oraz zadbać o sprawną regenerację.
Odpowiednio przystosowany obiekt Wyposażony w innowacyjny sprzęt i rozwiązania pozwalające na trening z osobami o różnym stanie zdrowia - także z niepełnosprawnością.
Nowoczesne metody treningowe Wykorzystaj potencjał najnowszych technologii by stworzyć niepowtarzalną ofertę dla swoich klientów.

Specjalizacja w treningu medycznym

Trening medyczny to doskonała forma pracy z klientami wymagającymi bardziej profesjonalnej, ale również kompleksowej opieki treningowej.

Dzięki koncepcji Medical Training Concept z łatwością spełnisz ich oczekiwania oraz wyróżnisz się na rynku i stworzysz dochodowy biznes odporny na kryzys!

 • Zyskaj przewagę konkurencyjną
 • Zwiększ przychody
 • Zdobądź renomę i zbuduj zaufanie
 • Dotrzyj do nowych klientów

Elementy Medical Training Concept

Postanowiliśmy podzielić nasze studio na indywidualne strefy, dzięki którym z łatwością wybierzesz rozwiązanie które najlepiej pasuje do charakteru Twojego biznesu. Propozycje które widzisz poniżej stanowią kwintesencję naszej koncepcji treningu medycznego, umożliwiając realizację założeń treningowych w pracy z klientami o różnych potrzebach. Każdy z modułów to kompleksowe wyposażenie dla studia treningowego dzięki któremu z łatwością rozpoczniesz pracę z klientami i zapewnisz im zarówno najlepszą jakość usług, ale i niezapomniane wrażenia!

Strefa diagnostyki

Zastosowanie: precyzyjna diagnostyka i kontrola postępów Twoich klientów.

Według wielu to najistotniejsza część współpracy z klientem. Prawidłowa diagnostyka pozwoli ustalić dokładny stan funkcjonalny klienta oraz zaplanować skuteczny plan ćwiczeń. Dzięki specjalnej strefie oraz narzędziom ułatwiającym analizę i kontrolę postępów, będziesz w stanie prowadzić kompleksową dokumentację współpracy.

Strefa rehabilitacji

Zastosowanie: praca z pacjentami, sportowcami i osobami niepełnosprawnymi

Strefa rehabilitacji pozwala na komfortową i indywidualną pracę z pacjentem. Wyposażona została w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń i narzędzia do m.in elektrostymulacji,rehabilitacji oddechowej, a także do integracji sensorycznej. W zależności od rodzaju świadczonych usług możesz dodać do niej stoły do masażu czy niezbędne udogodnienia do rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Strefa treningu funkcjonalnego

Zastosowanie: najbardziej uniwersalna strefa do treningu indywidualnego lub grupowego.

Stworzona dla każdego kto pragnie rozwinąć potencjał swojego ciała, żyć zdrowiej i aktywniej. Znajdziesz w niej niezbędny sprzęt do treningu funkcjonalnego, siłowego czy nawet zajęć fitness. W zależności od Twoich potrzeb zaopatrzymy ją w sprzęt cardio i wielofunkcyjną bramę treningową byś nie musiał się ograniczać podczas treningu z klientem.

Strefa przygotowania motorycznego

Zastosowanie: praca ze sportowcami na każdym poziomie zaawansowania.

Rozwijaj umiejętności swoich sportowców i przygotuj ich do nadchodzących wyzwań, korzystając z nowoczesnych technologii i osiągając najlepsze rezultaty. Strefa wyposażona została m.in w innowacyjne akcesoria do pracy nad sprawną reakcją nerwowo-mięśniową, narzędzia do EMS i treningu oddechowego IMT by zadbać o nawet najmniejsze szczegóły.

Strefa regeneracji

Zastosowanie: ćwiczenia i zabiegi wspomagające utrzymanie dobrego samopoczucia i poprawę regeneracji.

Zapewnij swoim klientom możliwość zadbania o odpowiednią regenerację jeszcze zanim wrócą do swoich codziennych obowiązków. Korzystając z profesjonalnych metod wspierania regeneracji potreningowej, dostępnych w strefie, zapewnisz im m.in

Trening jako działalność lecznicza

Uzyskanie statusu placówki leczniczej wymaga spełnienia określonych norm. Nie musisz się tym jednak przejmować ponieważ możemy pomóc Ci załatwić wszelkie formalności!

 • Przystosowanie obiektu
 • Odpowiedni regulamin organizacyjny
 • Zespół składający się z osób w zawodzie medycznym
 • Konieczność zawarcia ubezpieczenia OC
 • Prowadzenie dokumentacji medycznej
 • Korzystanie z wyrobów medycznych
 • Odpowiednie PKD
 • Przygotowanie i złożenie odpowiednich wniosków

Otwórz z nami swoje studio treningu

Stworzenie dochodowego biznesu w branży fitness wcale nie musi być trudne! Zaprojektujemy dla Ciebie kompleksowe studio treningowe w którym przekujesz swoją pasję w biznesowy sukces. Otwierając Medical Training Concept zyskujesz m.in:

 • Możliwość wprowadzenia innowacyjnych usług treningowych (EMS, IMT, trening kognitywny, reakcji)
 • Kompleksowe wyposażenie studia
 • Korzystne ceny na sprzęt do ćwiczeń
 • Dostęp do innowacyjnych form treningu
 • Nowoczesne rozwiązania treningowe i szkolenie z ich zastosowania
 • Możliwość korzystania ze szkoleń dla siebie i zespołu
 • Wsparcie prawne przy wdrażaniu koncepcji

Poznaj szczegóły i zacznij działać!

Napisz do nas, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h i przedstawimy możliwości jakie niesie dla Ciebie MTC.