fbpx
array(22) { [0]=> string(9) "thumbnail" [1]=> string(6) "medium" [2]=> string(12) "medium_large" [3]=> string(5) "large" [4]=> string(5) "vp_sm" [5]=> string(5) "vp_md" [6]=> string(5) "vp_lg" [7]=> string(5) "vp_xl" [8]=> string(11) "vp_sm_popup" [9]=> string(11) "vp_md_popup" [10]=> string(11) "vp_xl_popup" [11]=> string(9) "1536x1536" [12]=> string(9) "2048x2048" [13]=> string(10) "thumb-1440" [14]=> string(9) "thumb-780" [15]=> string(9) "thumb-360" [16]=> string(21) "woocommerce_thumbnail" [17]=> string(18) "woocommerce_single" [18]=> string(29) "woocommerce_gallery_thumbnail" [19]=> string(12) "shop_catalog" [20]=> string(11) "shop_single" [21]=> string(14) "shop_thumbnail" }

Wyciąg do ćwiczeń KYNETT

Jedno urządzenie - mnóstwo możliwości

Sprawdź ofertę

Czym jest Kynett?

Kynett to wyciąg do ćwiczeń oporowych, jednak zupełnie niepodobny do tych które znajdziesz na większości siłowni. Jego głównym elementem jest koło zamachowe które odpowiada za szerokie właściwości tego przyrządu do ćwiczeń.

Ćwiczenia na wyciągu wykonywana są w sposób zbliżony do zwykłych maszyn na siłowni, jednak wykorzystanie koła zamachowego sprawia, że efekty są dużo lepsze, a sam trening intensywniejszy i … bezpieczniejszy.

Jak to działa?

Koło zamachowe będące sercem wyciągu Kynett sprawia, że energia jaką wkładamy w rozpoczęcie ruchu (faza koncentryczna) będzie stanowiła opór w trakcie fazy ekscentrycznej.

Dzięki temu Kynett na bieżąco dostosowuje obciążenie do naszych aktualnych możliwości i pozwala na wykonanie pełniejszego i bardziej efektywnego treningu. Więcej powtórzeń z dopasowanym oporem pozwoli na uzyskanie lepszych efektów i jednocześnie zminimalizuje ryzyko kontuzji na skutek zastosowania zbyt dużego ciężaru.

Wyciąg do ćwiczeń Kynett ONE – wersja przenośna

wyciąg do ćwiczeń kynett one

Wyciąg treningowy w wersji dla osób które lubią się przemieszczać. Kynett ONE to przyrząd o niewielkich rozmiarach który oferuje więcej możliwości niż niejeden sprzęt spotykany na siłowni. Płynnie dostosowuje opór do tego z jaką siłą ćwiczysz i pozwala na wykonanie lepszego, bardziej efektywnego treningu oporowego.

Możesz zabrać go ze sobą wszędzie i zamontować nawet na drzewie!

Wyciąg do ćwiczeń Kynett Ultimate – wersja stacjonarna

wyciąg do ćwiczeń kynett ultimate

Urządzenie dla tych którzy znaleźli już swoje miejsce. Kynett Ultimate to urządzenie które może stanowić alternatywę dla standardowych wyciągów spotykanych na siłowni. Zamiast zwykłych bloczków z obciążeniem wykorzystuje właściwości koła zamachowego i płynnie dopasowuje opór do możliwości osoby ćwiczącej. Wersja Ultimate oferuje jeszcze więcej możliwości niż Kynett ONE dzięki dwóm dodatkowym rolkom – po jednej na górze i na dole.

Zastosowania wyciągu Kynett

Trening personalny

Bez względu na to czy trenujesz ze swoimi klientami na siłowni czy na zewnątrz – zawsze możesz wykorzystać Kynett ONE. Mobilny wyciąg do ćwiczeń pozwala na wykonanie treningu całego ciała z odpowiednią dla ćwiczącego intensywnością.

Sport profesjonalny

Właściwości wyciągu do treningu Kynett pozwalają na zastosowanie go w trakcie ćwiczeń specyficznych dla danej dyscypliny sportu. Możesz wykorzystać opaskę na kostkę i ćwiczyć siłę kopnięć, przy jednoczesnych zachowaniu warunków i postawy ciała przypominających sytuację w grze.

wyciąg do treningu
wyciąg do ćwiczeń i rehabilitacji

Rehabilitacja

Płynne dopasowanie oporu i zmniejszenie obciążenia stawów sprawia, że wyciągi Kynett znajdą zastosowanie w gabinetach rehabilitacji. Szeroki wybór akcesoriów i wszechstronność urządzenia pozwala na wykonanie setek ćwiczeń wzmacniających w różnych pozycjach.

Wykorzystaj wyciąg Kynett zamiast UGULa i zaoferuj swoim pacjentom wyższą jakość rehabilitacji!

wyciąg do ćwiczeń kynett one
Wyciąg do ćwiczeń Kynett ONE

4500 zł

Zobacz produkt
wyciąg do ćwiczeń kynett ultimate
Wyciąg do ćwiczeń Kynett Ultimate

17500 zł

Zobacz produkt