Urządzenia do masażu

Masaż potrafi zdziałać prawdziwe cuda, jeżeli chodzi o regenerację tkanki mięśniowej. Po wyczerpującym treningu czy w obliczu kontuzji warto zatem zadbać o odpowiednie traktowanie swoich mięśni. W tym celu polecamy innowacyjne urządzenia do masażu dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Fitcast. Gwarantujemy, że Twoje ciało się rozluźni i szybciej wróci do dawnej formy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Urządzenia do masażu różnych partii ciała

Każda część ciała jest inna, dlatego wymaga odmiennego podejścia do masażu mięśni. W zależności od rodzaju treningu bądź kontuzji będziesz potrzebować innego rodzaju masażu. Pośród naszej oferty znajdziesz m.in.:

  • urządzenia do masażu kręgosłupa;
  • urządzenia do masażu nóg;
  • urządzenia do masażu limfatycznego;
  • urządzenia do masażu karku;
  • urządzenie do masażu łydek i nie tylko.

Chcielibyśmy, żeby oferowane przez nas profesjonalne urządzenia do masażu miały ogólnorozwojowy charakter, a wyposażenie nimi siłowni, klubu fitness czy salki rehabilitacyjnej mogło służyć każdemu, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Urządzenia do masażu kręgosłupa

Kręgosłup stanowi główną oś naszego ciała. Należy o niego właściwie dbać, jeżeli chcemy uniknąć poważnych dolegliwości. W tym celu doskonałe okaże się Compex TENS/HEAT Back Pain Relief. Urządzenie to za sprawą połączenia elektrostymulatorów oraz impulsów cieplnych łagodzi uciążliwy ból pleców. Podobnie pistolety do masażu, czyli masażery perkusyjne, dzięki wygodnym uchwytom mogą powodować ulgę w tkance mięśniowej w okolicach kręgosłupa.

Urządzenia do masażu nóg

Buty do drenażu limfatycznego to absolutny must-have dla osób, które czują przeciążone nogi po treningach. Dzięki dopasowanym do ciała nogawkom kompresyjnym zapewnisz sobie kompleksowy masaż tkanki mięśniowej nóg. Podobnie będzie z urządzeniem Compex TENS/HEAT Knee Pain Relief, które pozwoli Ci uwolnić się od uciążliwego bólu kolan. Ta miejscowa nakładka działa rozgrzewająco oraz redukuje ból kolan za pomocą elektrycznych impulsów. Dzięki tym urządzeniom w mgnieniu oka staniesz na nogi!

Urządzenia do masażu karku

W karku zazwyczaj gromadzą się liczne napięcia. Można je w prosty sposób samodzielnie zniwelować. Najlepszym rozwiązaniem będzie masażer pistolet z wygodnym uchwytem i okrągłą końcówką, którą możesz swobodnie dosięgnąć swojego karku. W zależności od potrzeb możesz regulować prędkość pistoletu do masowania oraz dzięki regulowanej głowicy ustawić dogodny kąt główki masażera. Nasz niezawodny pistolet masażer przeznaczony jest do automasażu mięśniowo-powięziowego, który dociera do głębokich mięśni. Podobnie jest z wałkami i piłkami do masażu wibracyjnego, które możesz rolować po swoim karku, odczuwając przy tym natychmiastową ulgę.

Pakiet urządzeń do masażu

Idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla klubów fitness, siłowni i sal rehabilitacyjnych, będzie cały pakiet innowacyjnych urządzeń do masażu. W skład takiego pakietu wchodzi perkusyjny pistolet do masowania, zaawansowany technologicznie elektrostymulator oraz zestaw rollerów do masażu (wałek oraz podwójna piłka). Z takim pakietem z pewnością uzyskasz znacznie lepsze osiągi podczas treningów oraz zauważalnie sprawniej będzie przebiegać regeneracja Twoich mięśni po nadmiernym wysiłku czy kontuzji.

Urządzenia do masażu – również przed treningiem

Większość urządzeń do masażu jest przeznaczona przede wszystkim do rozluźnienia przeciążonych treningiem mięśni. Jednak perkusyjne pistolety do masażu zalecane są również do użytkowania ich jeszcze przed wysiłkiem fizycznym w formie rozgrzewki. Tym sposobem łagodnie rozgrzejesz mięśnie, a jednocześnie poprawisz krążenie, dotleniając tkankę mięśniową, co przyczyni się do mniejszego poczucia dyskomfortu już po treningu. Wielu trenerów uważa pistolety do masowania za „tajną broń” sportowców i sportowczyń. Nie zostawaj w tyle i rozgrzej swoje mięśnie przed wyścigiem, walką czy meczem za sprawą niezawodnego pistoletu masażera.

Urządzenia do masażu w dobrym stylu

Projektanci sprzętu regeneracyjnego zadbali przede wszystkim o skuteczność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Jednak nie zapomnieli przy tym o walorach estetycznych tego rodzaju urządzeń. Dzięki temu oferowane przez nas urządzenia do masażu są designerskie i niepowtarzalne. W dodatku wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, żeby mogły posłużyć nam przez wiele lat. Korzystanie z nich to czysta przyjemność.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Fitcast – urządzenia do masażu, które u nas znajdziesz, z pewnością ciekawie uzupełnią wyposażenie klubu fitness, siłowni czy sali do rehabilitacji. Jesteśmy jedynym dystrybutorem tych urządzeń na polskim rynku, dlatego w pełni służymy pomocą w zakresie szkoleń dotyczących korzystania z naszego sprzętu. Mamy nadzieję, że urządzenia do masażu sprostają Twoim oczekiwaniom.