Obciążenia

Obciążenia do hantli i sztangi to uniwersalny sprzęt, za pomocą którego przeprowadzisz trening siłowy o takiej intensywności, jakiej potrzebujesz. Obciążenia w formie talerzy i krążków mają różne rozmiary i wagę, dzięki czemu Twój trening każdego dnia może wyglądać inaczej. Umożliwiają one od krótkich, ale bardzo intensywnych serii po dłuższe serie z mniejszym obciążeniem nastawione na zwiększenie wytrzymałości. Oferowane przez nas produkty to obciążenia na siłownię i do klubów fitness, ale doskonale sprawdzą się również w domu. To właśnie sztangi i obciążenia są produktami najczęściej wybieranymi przez klientów, którzy chcą stworzyć u siebie domową siłownię.

Obciążenia do sztangi i hantli – wybierz zestaw dla siebie

Od tego, jak różnorodne będą zestawy obciążeń dostępne w Twojej siłowni, zależą możliwości treningowe klientów. Jeśli planujesz zakupy wyposażenia, zadbaj o to, by zapewnić obciążniki do sztang o różnej wadze: od 2 czy 5-kilogramowych dla osób początkujących, po 25-kilogramowe dla tych, którzy chcą ćwiczyć bardziej intensywnie. Dzięki wyborowi odpowiedniego obciążenia siłownia jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby wszystkich swoich klientów i zapewnić im efektywny, różnorodny trening.

Innowacyjne obciążenia do ćwiczeń siłowych

Obciążenia treningowe w naszym sklepie to nie tylko klasyczne, żeliwne talerze. Jesteśmy od tego, by oferować Ci najnowsze, innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Znajdziesz u nas obciążenia na sztangę i hantle wykonane z miękkiego tworzywa, w których wnętrzu znajduje się płyn. Dzięki takiej technologii możliwe jest zwiększenie skuteczności treningów siłowych. Obciążenia na hantle i sztangę Fluilift poprzez zmiany środka ciężkości są niestabilne, co wpływa na układ nerwowy i mięśnie, pobudzając je do dodatkowej pracy. Takie obciążniki sprawdzą się jako sprzęt treningowy na siłowni, ale także w domu. Dzięki wykonaniu z miękkiego tworzywa nie powodują hałasu i pozwalają na wykonywanie ćwiczeń o dowolnej porze, bez naruszania spokoju rodziny i sąsiadów.

Fluipump – obciążenia do sztangi i piłka do ćwiczeń w jednym

Wśród naszych produktów znajdziesz także Fluipump – przyrząd, który łączy w sobie funkcję obciążenia treningowego i piłki do ćwiczeń mięśni górnych partii ciała. Zamiast stałego wypełnienia w jego wnętrzu znajduje się płyn, który zmienia swoje położenie podczas ruchu. Ćwiczenia z takim obciążeniem wymagają większej pracy mięśni, związanej z koniecznością utrzymywania równowagi. Fluipump to kompaktowy sprzęt, który będzie dobrym uzupełnieniem obciążeń na siłowni lub wyposażenia trenera personalnego.