Gryfy

Gryfy do sztangi i hantli, które oferujemy w tej kategorii, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej siłowni. Ćwiczenia ze sztangą mogą być wykonywane także w domu, ponieważ gryf i obciążniki zajmują stosunkowo niewiele miejsca i sprawdzą się tam, gdzie nie ma przestrzeni na większy sprzęt. Sprzedawane przez nas gryfy do ćwiczeń spełnią oczekiwania zarówno osób początkujących, które chcą trenować z niewielkim obciążeniem, jak i profesjonalistów. Zobacz, jakie rodzaje i rozmiary gryfów na siłownię możemy Ci zaproponować.

Gryfy do hantli

Jeśli dopiero rozpoczynasz poszukiwania sprzętu dla swojej własnej siłowni lub planujesz wymianę wyposażenia na nowe, pamiętaj o zaopatrzeniu się w zestaw różnej wielkości gryfów do hantli. Wybierając wysokiej jakości gryfy do siłowni, zapewnisz swoim klientom to, czego szukają: możliwość swobodnego przeprowadzenia treningu siłowego według własnych potrzeb. Na gryf można nakładać dowolne obciążenie.

Gryfy do sztangi

Oferowane przez nas gryfy do ćwiczeń z obciążeniem to podstawa każdego treningu siłowego. Jeśli szukasz uniwersalnego sprzętu, który można połączyć z dowolnego rodzaju talerzami lub bumperami, wypróbuj nasze sztangi olimpijskie. Dostępne w sklepie gryfy do sztangi umożliwiają także wykonanie treningu z innowacyjnym obciążeniem Fluilift. To obciążniki wypełnione płynem, które mają zmienny środek ciężkości. Dzięki temu pobudzają układ nerwowy do intensywnej pracy. Trening na takim sprzęcie to zwiększona praca mięśni i wysiłek związany z utrzymaniem równowagi.

Gryfy na siłownię – wysoka jakość wykonania

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie gryfy na siłownię, które zostały wykonane z trwałych i odpornych na zniszczenie materiałów. W przypadku tego sprzętu to szczególnie ważne, ponieważ sztangi na siłowniach są niemal w ciągłym użyciu. Oferujemy Ci gryfy do ćwiczeń w różnych rozmiarach, odpowiednie dla kobiet i mężczyzn na różnych poziomach zaawansowania.