Rowery magnetyczne

W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie rowery magnetyczne i elektromagnetyczne: popularne modele stacjonarne, poziome oraz spinningowe. Jeśli szukasz urządzenia, które klienci Twojego klubu lub siłowni docenią ze względu na cichą pracę i możliwość wprowadzenia wielu ustawień treningowych, stacjonarne rowery magnetyczne będą wyborem spełniającym Twoje oczekiwania. Oferujemy Ci wyłącznie produkty klasy premium, wyróżniające się wysoką jakością wykonania z trwałych materiałów, nowoczesnym designem i rozwiązaniami zapewniającymi ergonomię.

Rowery magnetyczne – zasada działania

W rowerze magnetycznym ruch odbywa się dzięki oporowi wytwarzanemu przez pole magnetyczne. Wybierając taki model roweru, możesz cieszyć się jego cichą, bezawaryjną pracą. Napęd magnetyczny pozytywnie wpływa też na komfort treningu. W odróżnieniu od modeli napędzanych mechanicznie, rowery magnetyczne mają dużą rozpiętość, jeśli chodzi o parametry treningu. Klienci Twojej siłowni będą mogli swobodnie regulować opór i zwiększać lub zmniejszać w ten sposób intensywność jazdy.

Jak działają rowery treningowe elektromagnetyczne?

W rowerach elektromagnetycznych regulacja oporu odbywa się przy wykorzystaniu komputera – mikroprocesora. Zastosowane rozwiązanie pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie parametrów jazdy, a także na zwiększenie siły oporu. Zaletą roweru elektromagnetycznego jest również łatwość obsługi – wszystkie ustawienia wprowadza się za pomocą wyświetlacza. Jeśli wśród klientów Twojej siłowni czy klubu są profesjonaliści przygotowujący się do zawodów, np. triathlonowych, taki rower z pewnością będzie odpowiadał ich wymaganiom.

Stacjonarne rowery magnetyczne w naszej ofercie

Rowery stacjonarne to sprzęt sportowy o uniwersalnym zastosowaniu. Jeśli planujesz urządzanie własnej siłowni lub szukasz roweru magnetycznego do domu, wybierz jeden z dostępnych w naszym sklepie modeli. Dzięki zaawansowanym wyświetlaczom można swobodnie regulować parametry jazdy, wybierając trening cardio lub krótką, ale intensywną serię ćwiczeń. Oferowane przez nas stacjonarne rowery magnetyczne zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, co daje ćwiczącym komfort i zapewnia zachowanie prawidłowej postawy. Na rowerze magnetycznym mogą ćwiczyć osoby na różnych poziomach zaawansowania: od amatorów preferujących spokojną, rekreacyjną jazdę, po osoby trenujące profesjonalnie.

Rowery poziome – ergonomiczne modele dla każdego

Rowery elektromagnetyczne poziome są zaawansowanymi urządzeniami, których producenci stawiają przede wszystkim na komfort ćwiczeń. Dzięki pozycji siedzącej na krześle z oparciem można odciążyć stawy kolanowe i biodrowe, co pozwala na bezpieczny trening osobom narażonym na urazy i kontuzje. Rowery poziome mają wiele poziomów regulacji wysokości, umożliwiających dopasowanie siodełka czy kierownicy do wzrostu i sylwetki. Wybierz jeden z polecanych przez nas modeli, jeśli zajmujesz się rehabilitacją czy fizjoterapią – to sprzęt sprawdzający się nie tylko w trakcie treningów, ale także w przypadku osób dochodzących do siebie po zabiegach i operacjach. W dostępnych w naszym sklepie modelach znajdziesz wiele wbudowanych programów treningowych, które wybiera się jednym dotknięciem na wyświetlaczu.

Magnetyczne rowery spinningowe – dla szukających wyzwań w treningu

Jeśli prowadzisz grupowe zajęcia spinningu, proponujemy Ci wytrzymałe rowery specjalistyczne, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Są zaprojektowane tak, by działać sprawnie nawet po wielu godzinach intensywnych treningów. Zapewniają jednocześnie komfort ćwiczącym, a zastosowany w nich opór magnetyczny zwiększa wrażenie autentyczności i zapewnia pozytywne wrażenia z jazdy. Rower magnetyczny do spinningu umożliwia także przeprowadzanie podstawowych pomiarów: tętna osoby ćwiczącej, oporu, czasu, kalorii i innych. Zaletą zastosowania napędu magnetycznego w rowerach spinningowych jest cicha praca, która nie przeszkadza w prowadzeniu treningu i wydawaniu poleceń.