Bieżnie pochyłe

Bieżnie pochyłe to sprzęt treningowy dla osób poszukujących mocniejszych wrażeń. Jeśli prowadzisz zajęcia dla biegaczy lub masz siłownię, którą odwiedzają profesjonaliści, warto, abyś zainteresował się dostępnymi w naszym sklepie modelami. Bieżnia pochyła różni się od płaskiej nachyleniem taśmy – jest ona ułożona naturalnie, co pozwala odtworzyć warunki, jakie panują na terenach górskich.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bieżnia pochyła – nawet 50% nachylenia

Opcja zmiany kąta nachylenia taśmy biegowej znacznie rozszerza możliwości treningowe. W niektórych modelach można osiągnąć nawet 50% nachylenia i w ten sposób uzyskać imitację ekstremalnych warunków terenowych. W każdej z oferowanych przez nas bieżni możliwe jest dodatkowo ustawienie szybkości biegu. Połączenie tych parametrów daje szansę przeprowadzenia treningu interwałowego lub cardio we własnym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb tempie.

Kto może korzystać z bieżni pochyłych?

Bieżnia pochyła to praktyczny element wyposażenia każdej siłowni. Jest zaprojektowana pod kątem potrzeb profesjonalistów, ale mogą korzystać z niej również amatorzy, pod warunkiem, że dostosują tempo biegu i nachylenie do swoich możliwości. Oferowane przez nas bieżnie pochyłe są również idealne do treningów personalnych. Korzystając z wyświetlacza, trener może samodzielnie wprowadzić parametry dla każdego ze swoich podopiecznych. Bieżnia pochyła może pojawić się również w domowej siłowni. Jeśli przygotowujesz się do maratonu górskiego czy ultramaratonu, na pewno docenisz jej możliwości.