Bieżnie płaskie

Oferowane w tej kategorii bieżnie płaskie to podstawowy sprzęt do treningu wytrzymałościowego lub cardio. Charakterystyczna dla takich bieżni jest poziomo ustawiona taśma, po której można poruszać się jak po płaskim terenie. W większości modeli zmienia się również jej ustawienie na pochyłe. Marsz, trucht lub intensywny sprint na bieżni powinien być etapem każdej wizyty na siłowni lub ćwiczeń w domu. Tego rodzaju ruch jest dobrym uzupełnieniem treningu siłowego. W naszym sklepie znajdziesz bieżnie płaskie, które nadają się do użytku domowego lub profesjonalnego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Bieżnia płaska beznapędowa

Bieżnie beznapędowe to sprzęt, który sprawdzi się w domu, na siłowni lub w klubie fitness. Jest napędzany wyłącznie siłą mięśni nóg, nie wymaga wprowadzania ustawień szybkości i intensywności. Dzięki temu jest prosty w obsłudze i praktycznie nie wymaga konserwacji. Bieżnie płaskie bez napędu elektrycznego to także oszczędność miejsca – nie ma w nich silnika, mają więc mniejsze gabaryty niż modele elektryczne.

Bieżnia elektryczna płaska

Bieżnie z napędem elektrycznym spełnią oczekiwania tych, którzy chcą spróbować różnych rodzajów treningu. Dzięki obecności silnika bieżnia elektryczna płaska może wspomagać ćwiczenia, umożliwiając płynne przechodzenie od marszu, poprzez wolny bieg, aż do sprintu. Dostępne w naszym sklepie modele są wyposażone w intuicyjnie obsługiwane wyświetlacze, za pomocą których można ustawić właściwe parametry treningu. Bieżnie płaskie imitują trening w terenie, ponieważ posiadają funkcję zmiany nachylenia taśmy.