Elektrostymulatory Compex Sport

Compex to najlepszy możliwy partner do ćwiczeń. Te kompaktowe urządzenia do stymulacji mięśni umożliwią Ci osiągnięcie efektów na jakie czekałbyś latami trenując na siłowni w konwencjonalny sposób. Urządzenia Compex Sport pozwolą Ci zwiększyć siłę, wytrzymałość i inne parametry wysiłkowe mięśni. Trening EMS wykonywany z pomocą naszych urządzeń pozwoli Ci także przyspieszyć regenerację i przygotować się na kolejny trening szybciej niż śmiałbyś marzyć.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden dla siebie. Wiemy, że wszystkie urządzenia wydają się świetne i podjęcie decyzji może nie być łatwe, dlatego oferujemy Ci darmową konsultację i wsparcie w wyborze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Compex SP – seria dedykowana sportowcom

Osiągnięcie doskonałej formy i rywalizacja sportowa wymagają naprawdę dużo pracy. Każdy kto kiedykolwiek przygotowywał się do zawodów jest tego świadomy. Ciężkie i regularne treningi, odpowiednia dieta, a przede wszystkim regeneracja to trzy główne elementy składające się na sukces.

Elektrostymulatory sportowe dadzą Ci szansę wycisnąć więcej z treningów i skrócą czas potrzebny na regenerację. Włączając je do swojego planu treningowego będziesz mógł trenować więcej i ciężej – nie ryzykując jednocześnie przetrenowaniem.
Compex to marka ciesząca się świetną opinią i jest powszechnie wykorzystywana przez sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Zastosowana technologia Muscle Intelligence i wiele dostępnych programów treningowych sprawiają, że sprawdzi się w przygotowaniach do olimpiady, pierwszego maratonu, ale również w regularnej pracy nad sylwetką.

Elektrostymulatory sportowe – Twój partner treningowy

Szukając sposobu na dobry trening warto zwrócić uwagę na możliwości jakie daje elektrostymulacja. Już od dawna wiadomo, że impulsy elektryczne o odpowiednich właściwościach są w stanie wywoływać reakcje mięśni. Teraz jednak urządzenia wykorzystywane w tym celu mieszczą się zaledwie w kieszeni i można z nich korzystać nie tylko w placówkach medycznych.

Nic więc dziwnego, że to właśnie w sporcie najczęściej wykorzystuje się możliwości treningu EMS. Compex oferuje wiele programów które można wykorzystać w trakcie ćwiczeń i dzięki temu osiągnąć lepsze efekty. Dodatkowa stymulacja angażuje więcej włókien mięśniowych, a więc wykonujesz większą pracę ćwicząc tak samo. Ma to bezpośredni wpływ na wzrost siły, masy mięśniowej, a przede wszystkim pozwala zmniejszyć ryzyko kontuzji związane z przeciążeniami.

Lepsza regeneracja po treningu

Urządzenia do elektrostymulacji Compex SP są jednym z najskuteczniejszych narzędzi do przyspieszenia odnowy potreningowej. Impulsy pobudzające mięśnie do skurczu można wykorzystać do wykonania odnawiającego masażu i poprawy ukrwienia wybranych części ciała.

Przyjemny w odczuciu masaż niesie ze sobą szereg pozytywnych właściwości. Poprawia tzw. trofikę tkanek – przez co do zmęczonych treningiem mięśni dociera więcej składników odżywczych i tlenu, a uboczne produkty przemiany materii , kwas mlekowy i toksyny są sprawniej usuwane.

Największą zaletą jest w tym przypadku łatwość obsługi i możliwość zabrania urządzenia gdziekolwiek będziesz – tak abyś w każdej chwili mógł skorzystać z odpowiedniego trybu i przygotować się na następny trening.