fbpx
array(22) { [0]=> string(9) "thumbnail" [1]=> string(6) "medium" [2]=> string(12) "medium_large" [3]=> string(5) "large" [4]=> string(5) "vp_sm" [5]=> string(5) "vp_md" [6]=> string(5) "vp_lg" [7]=> string(5) "vp_xl" [8]=> string(11) "vp_sm_popup" [9]=> string(11) "vp_md_popup" [10]=> string(11) "vp_xl_popup" [11]=> string(9) "1536x1536" [12]=> string(9) "2048x2048" [13]=> string(10) "thumb-1440" [14]=> string(9) "thumb-780" [15]=> string(9) "thumb-360" [16]=> string(21) "woocommerce_thumbnail" [17]=> string(18) "woocommerce_single" [18]=> string(29) "woocommerce_gallery_thumbnail" [19]=> string(12) "shop_catalog" [20]=> string(11) "shop_single" [21]=> string(14) "shop_thumbnail" }

Octane Fitness
Max Trainer

Przedstawiamy najnowszą, najbardziej ekscytującą maszynę do strefy HIIT, która napędza motywację I daje niesamowite rezultaty zarówno w indywidualnym treningu funkcjonalnym jak i w treningu obwodowym w małych grupach, to także doskonałe urządzenie do strefy Cardio. MTX daje motywujący pomiar kalorii I natychmiastowe przejście od zera do pełnego zaangażowania całego ciała.

Max Trainer Przejdź do karty Produktu

Lepsze i szybsze spalanie kalorii

Trening interwałowy w Max Trainer został zaprojektowany jako HIIT, który ukrywa w sobie wymagające interwały i przerwy na odpoczynek, co skutkuje większym spalaniem kalorii oraz podniesieniem wytrzymałości w czasie krótkich przerw. HIIT przedstawiany jest jako jeden z najbardziej efektywnych programów treningowych prowadzących do uzyskania dobrej sylwetki. W dzisiejszych czasach, mało kto poświęca dodatkowy czas fitnessowi na siłowni, z tego powodu powstał Max Trainer, dzięki któremu szybciej spalisz kalorie.

Zamów teraz!

Zbuduj lepszego siebie

Buduj swoją sylwetkę z najbardziej efektywnym treningiem oferowanym przez Octane Fitness, Max Trainer radzi sobie z nowoczesnym kapitalistycznym stylem życia i zapewnia wzrost formy.

Zwiększający się opór

Ćwiczysz już długo? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem? Z 10 poziomami trudności Machine Trainer jest równie efektywny dla profesjonalnych zawodników, jak i dla początkujących. Dlatego nie ważne na jakim poziomie jesteś, możesz dostosować intensywność i poziom oporu urządzenia pod siebie.

Obszary funkcjonalnego treningu

Dualny uchwyt
Większa efektywność ćwiczeń górnej części ciała

Intuicyjna konsola
Zegar pomiaru spalonych kalorii daje informację o intensywności i motywuje do dalszego wysiłku

Wchodzenie i schodzenie
Łatwy dostęp do urządzenia użytkowników o różnych rozmiarach.

Nie trać czasu
Natychmiastowa zmiana poziomu oporu

Małe podpórki na stopy
Oszczędność przestrzeni, skonstruowana dla łatwiejszego wstawienia do małych pomieszczeń w domu

Wysokoprędkościowy wachlarz
Wentylator o praktycznie bezgranicznych możliwościach i solidne hamulce

Ergonomiczne uchwyty

Wiele opcji chwycenia się urządzenia pozwala na komfortowe dostosowanie się do pozycji w trakcie wykonywania ćwiczeń. Całkowite zaangażowanie górnej części ciała zwraca się jako większa intensywność pracy klatki piersiowej, barków, ramion oraz rąk, a wysoka intensywność oznacza, że całe ciało musi ciężko pracować. Każdy mięsień się liczy. a same ramiona nie mogą wykonywać całej pracy.

Intuicyjna konsola

Do większych modyfikacji można zaliczyć zegar pomiaru spalonych kalorii na sekundę daje informację o intensywności oraz zachęca do zwiększenia tempa i ukończenia zadania. To uzależnia! Podczas jednego spojrzenia na konsole, ćwiczący mogą zobaczyć czas treningu, poziom trudności, tempo i spalone kalorie, stąd łatwo można w jednej chwili wziąć poprawkę intensywności pracy, by osiągnąć swoje cele i osiągnąć progres.

Szybkie przejścia

Osoby ćwiczący uwielbiają maszynę Max Trainer, bo można na nią wejść i od razu trenować - bez konieczności naciskania masy przycisków, bez odczytywania poleceń ze skomplikowanej konsoli lub czasochłonnego wymyślania zmian do wprowadzenia. Wielkość tkwi w efektywności - nie traci się czasu. To właśnie HIIT w najlepszym wydaniu, z wszystkimi zmianami oporu w odpowiedzi na wymagania użytkowników i bez znaczącego czasu trwania chwili, gdy puls spada. a intensywność się zmniejsza. Ta łatwość w użyciu oraz natychmiastowe odpowiadanie na życzenia trenującego powoduje, że Max Trainer to ideał w treningu złożonym z serii, gdzie wielokrotne osoby ćwiczące przesuwają swoje granice w szybkim tempie od osiągniętego do nowo założonego celu.

Wentylator i opór

Piękno maszyny Max Trainer kryje się w zmiennej intensywności zapewnianej przez opór wiatru oraz hamulce magnetyczne. To oznacza, że ćwiczący na różnych poziomach zaawansowania mogą dzięki temu ze sobą rywalizować i wciąż osiągać coraz to lepsze wyniki. Intensywność jest kontrolowana w każdym momencie każdej serii ćwiczeń przez użytkownika. Im większy wysiłek wkłada w ćwiczenia osoba korzystająca ze sprzętu, tym większy opór może zaoferować urządzenie. Ciągłe odpowiadanie maszyny na potrzeby trenującego sprawia, że Max Trainer jest idealny dla HIIT i cardio - niezależnie od tego, jak zaawansowana fizycznie będzie osoba trenująca.

Czym wyróżnia się Octane Fitness

Octane Fitness jest jedynym producentem sprzętu fitness specjalizującym się w produkcji maszyn "zero-impact cardio", których konstrukcja zapewnia minimalny lub zerowy wpływ na stawy podczas ćwiczeń. Obciążenia oraz trajektoria prowadzenia kończyn zapewnia bezpieczeństwo dla kolan i bioder poprzez ergonomiczne zaprojektowanie sprzętu. Zero-impact cardio i filozofia marki Octane Fitness zaowocowała licznymi nagrodami dla produktów za bezkompromisową jakość, spersonalizowaną obsługę klienta oraz za dedykowany do konkretnych potrzeb sprzęt. Misją firmy jest stworzenie środowiska zero-impact cardio włączając w to także maszyny eliptyczne, które klienci będą cenić i kochać oraz na których będą mogli realizować swoje pasje.

Nagrody za najlepszy zakup

Octane Fitness został wyróżniony sześcioma nagrodami Best Buy przyznawanymi przez Fitness Professor Review

Nagrody za najlepszy zakup

W ciągu ostatniej dekady profesor Fitness Prof. Fitness przyznał Octane 56 nagród, co zwiększyło całkowitą liczbę nagród Best Buy przyznawanych przez Octane w różnych krajach.

Innowacyjne wzornictwo

Zero Runner to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w branży fitness.

Sprzedawca roku

Octane Fitness zdobyła nagrodę Vendor of the Year za wybitne zasługi dla 2. 000 klubów Snap Fitness na całym świecie.

Fitcast Octane product

Max Trainer

Instrukcja montażu i instrukcja obsługi

Instrukcja montażu
Instrukcja obsługi