fbpx
array(22) { [0]=> string(9) "thumbnail" [1]=> string(6) "medium" [2]=> string(12) "medium_large" [3]=> string(5) "large" [4]=> string(5) "vp_sm" [5]=> string(5) "vp_md" [6]=> string(5) "vp_lg" [7]=> string(5) "vp_xl" [8]=> string(11) "vp_sm_popup" [9]=> string(11) "vp_md_popup" [10]=> string(11) "vp_xl_popup" [11]=> string(9) "1536x1536" [12]=> string(9) "2048x2048" [13]=> string(10) "thumb-1440" [14]=> string(9) "thumb-780" [15]=> string(9) "thumb-360" [16]=> string(21) "woocommerce_thumbnail" [17]=> string(18) "woocommerce_single" [18]=> string(29) "woocommerce_gallery_thumbnail" [19]=> string(12) "shop_catalog" [20]=> string(11) "shop_single" [21]=> string(14) "shop_thumbnail" }

Elektrostymulatory mięśni Compex

Wiele lat badań i zbierania doświadczeń pozwoliło naukowcom na stworzenie elektrostymulatorów dostępnych dla każdego. Wreszcie elektrostymulator do domu to nie tylko marzenie. Dzięki Compex korzyści płynące z zabiegów elektrostymulacji są możliwe do uzyskania w domu, na siłowni czy gdziekolwiek tylko się znajdujesz.

Compex to kompaktowe urządzenia które odmieniły wizerunek aparatów do elektroterapii. Prosta i intuicyjna obsługa, bezpieczeństwo i komfort użytkowania to zalety obok których nie można przejść obojętnie.

Czym jest elektrostymulacja?

To sprawdzony I popularny w środowisku medycznym sposób aby prosto i skutecznie pobudzić mięśnie do skurczu.

Impulsy elektryczne wytwarzane przez stymulator mięśni docierają do nerwów ruchowych gdzie wywołują depolaryzację i skurcz włókien mięśniowych.

Odpowiedni dobór parametrów prądu pozwala osiągnąć rozmaite efekty. Od działania przeciwbólowego, po poprawę odżywienia tkanek aż po zwiększanie siły i rozmiarów mięśni.

Technologia Muscle Intelligence

Jako jedyne aparaty do elektrostymulacji, Compex korzystają z technologii Muscle Intelligence. To szereg zaawansowanych funkcji stworzonych przez ekspertów aby poprawić efektywność i łatwość obsługi urządzeń.

Odpowiadają one za automatyczne dopasowanie wielu parametrów i ustawień urządzenia. Dzięki nim obsługa elektrostymulatorów Compex jest banalnie prosta i intuicyjna

Elektrostymulatory Compex opinie

CCC Development Team

Polska grupa kolarska należąca do dywizji UCI Continental Teams.

„Urządzenia sprawdzają się nie tylko jako uzupełnienie treningu, ale także wspomagają proces regeneracji. Ich ogromną zaletą jest to, że pozwalają na realizację założeń treningowych nawet wówczas, gdy wskutek kontuzji jest to niemożliwe.”

Bartłomiej Spałek - Physiobox

Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w piłce nożnej

„COMPEX to marka, której zaufałem nie bez powodu; elektrostymulator tego rodzaju idealnie sprawdza się jako uzupełnienie rehabilitacji po kontuzjach, zarówno w fazie początkowej, jak i końcowej, gdzie daje możliwości wykorzystania go podczas treningu, co przyśpiesza uzyskanie pożądanych efektów”

Joanna Mazur

Niewidoma lekkoatletka. Złota, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Świata na dystansie kolejno 1500m, 800m, 400m

„Elektrostymulator marki COMPEX wspomaga głównie naszą regenerację, która jak wiadomo jest ważnym elementem składającym się na sukces. Profesjonalne urządzenie, łatwe w obsłudze,lecz niezastąpione podczas dużych obciążeń treningowych a także nagromadzenia startów, gdzie szybka regeneracja jest niezwykle istotna”.

elektrostymulatory sportowe

Elektrostymulacja w treningu

Wykorzystanie Compex w treningach pozwala uaktywnić dodatkowe włókna mięśniowe I pobudzić je do większego wysiłku.

Specjalnie opracowane programy skierowane do sportowców różnych dyscyplin, umożliwiają poprawę siły, wytrzymałości, dynamiki, szybkości, a nawet zwiększenia masy mięśniowej. Wszystko to można osiągnąć w wygodnych i komfortowych warunkach.

Regeneracja z Compex

Ogromną popularność wśród zawodowych sportowców Compex zdobył dzięki możliwości znacznej poprawy regeneracji potreningowej.

Specjalnie przygotowane programy mają na celu poprawę odżywienia mięśni, zmniejszenia poziomu kwasu mlekowego, a także rozluźniający masaż zmęczonych treningiem mięśni.

Wystarczy przykleić elektrody na wybrane mięśnie, włączyć odpowiedni program i zrelaksować się pozwalając aby Compex zrobił resztę.

Elektrostymulatory do rehabilitacji

Znane z gabinetów i oddziałów rehabilitacji dziennej, duże i nieporęczne aparaty do elektrostymulacji to już przeszłość. Compex oferuje rozwiązania które sprawdzają się w codziennej pracy fizjoterapeutów na całym świecie.

Elektrostymulatory do rehabilitacji Compex są skutecznym sposobem przeciwdziałania zanikom mięśniowym i walki z bólem. Co więcej, ze względu na wyjątkową łatwość obsługi i bezpieczeństwo stosowania, Compex mogą używać nie tylko fizjoterapeuci, ale także sami pacjenci.

Elektrostymulacja mięśni

Elektrostymulacja mięśni może pomóc zwiększyć rozmiary i odbudować utraconą na skutek np. choroby masę mięśniową. Trening z wykorzystaniem elektrostymulatora pozwala zaangażować więcej włókien mięśniowych, a więc wykonać większą pracę i dać lepszy bodziec do wzrostu.

Jednocześnie można uchronić swoje stawy przed nadmiernym zużyciem ponieważ połączenie Compex z ćwiczeniami oporowymi pozwala zmniejszyć potrzebne obciążenie.

elektrostymulatory fitness

elektrostymulatory treningowe