Ambasadorzy Reaxing Polska

Pierwsi w Polsce trenerzy którzy dołączają do elitarnej grupy Reaxing Trainer. Kamil i Jan to dwaj pasjonaci treningu funkcjonalnego i rozwoju sprawności fizycznej. Jak mówią, w Reaxing zakochali się od pierwszego wejrzenia, a teraz pracując ze swoimi klientami wykorzystują możliwości niestabilnego obciążenia i treningu neurologicznego Reaxing.

Niedługo więcej materiałów z treningów od chłopaków w których pokażą, że sprzęt do ćwiczeń Reaxing to coś co wywróci aktualne trendy do góry nogami.

Kamil Janiszak

Trener który na co dzień pracuje z klientami realizując koncepcję Medical Fitness. Pozytywnie zaraża swoich podopiecznych dobrą energią i przekonuje ich do zmian nawyków i stylu życia. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na podnoszeniu sprawności fizycznej, poprawie zdrowia i jakości życia , a nie tylko sylwetki. Dlatego też, jak tłumaczy, „najważniejsze są małe zmiany w codziennym życiu” do których namawia i pomaga wprowadzać. W połączeniu z przemyślanym i cierpliwym treningiem pozwolą one osiągnąć wymarzone efekty i utrzymać je przez resztę życia.

Janusz Matuszak

Trener personalny z doświadczeniem w sportach i systemach walki oraz prowadzaniu treningów dla służb specjalnych.
Specjalizuje się w treningu balistycznym, funkcjonalnym i kondycyjnym. W pracy trenera dużą uwagę zwraca na trening oddechowy i naukę prawidłowego toru oddechowego.
Posiada bogaty wrasztat treningowy opierający się na doświadczeniu instruktorskim w metodach Kettlebell, Steel Mace & Club Bell, Runmageddon i Bulgarian Bag.

Powiązane artykuły