fbpx
array(22) { [0]=> string(9) "thumbnail" [1]=> string(6) "medium" [2]=> string(12) "medium_large" [3]=> string(5) "large" [4]=> string(9) "1536x1536" [5]=> string(9) "2048x2048" [6]=> string(10) "thumb-1440" [7]=> string(9) "thumb-780" [8]=> string(9) "thumb-360" [9]=> string(5) "vp_sm" [10]=> string(5) "vp_md" [11]=> string(5) "vp_lg" [12]=> string(5) "vp_xl" [13]=> string(11) "vp_sm_popup" [14]=> string(11) "vp_md_popup" [15]=> string(11) "vp_xl_popup" [16]=> string(21) "woocommerce_thumbnail" [17]=> string(18) "woocommerce_single" [18]=> string(29) "woocommerce_gallery_thumbnail" [19]=> string(12) "shop_catalog" [20]=> string(11) "shop_single" [21]=> string(14) "shop_thumbnail" }
Aktualności

Ambasadorzy Reaxing Polska

|

Do zespołu Reaxing Polska dołączają dwaj trenerzy którzy dosłownie zakochali się w akcesoriach treningowych Reax. Ci dwaj specjaliści pokażą jak wykorzystywać zaawansowane możliwości Reaxing i, że wcale nie jest to takie trudne.

Pierwsi w Polsce trenerzy którzy dołączają do elitarnej grupy Reaxing Trainer. Kamil i Jan to dwaj pasjonaci treningu funkcjonalnego i rozwoju sprawności fizycznej. Jak mówią, w Reaxing zakochali się od pierwszego wejrzenia, a teraz pracując ze swoimi klientami wykorzystują możliwości niestabilnego obciążenia i treningu neurologicznego Reaxing.

Niedługo więcej materiałów z treningów od chłopaków w których pokażą, że sprzęt do ćwiczeń Reaxing to coś co wywróci aktualne trendy do góry nogami.

Kamil Janiszak

Trener który na co dzień pracuje z klientami realizując koncepcję Medical Fitness. Pozytywnie zaraża swoich podopiecznych dobrą energią i przekonuje ich do zmian nawyków i stylu życia. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na podnoszeniu sprawności fizycznej, poprawie zdrowia i jakości życia , a nie tylko sylwetki. Dlatego też, jak tłumaczy, “najważniejsze są małe zmiany w codziennym życiu” do których namawia i pomaga wprowadzać. W połączeniu z przemyślanym i cierpliwym treningiem pozwolą one osiągnąć wymarzone efekty i utrzymać je przez resztę życia.

Znajdziecie go na www.kamiljaniszak.pl

Janusz Matuszak

Trener personalny z doświadczeniem w sportach i systemach walki oraz prowadzaniu treningów dla służb specjalnych.
Specjalizuje się w treningu balistycznym, funkcjonalnym i kondycyjnym. W pracy trenera dużą uwagę zwraca na trening oddechowy i naukę prawidłowego toru oddechowego.
Posiada bogaty wrasztat treningowy opierający się na doświadczeniu instruktorskim w metodach Kettlebell, Steel Mace & Club Bell, Runmageddon i Bulgarian Bag.

Dodaj komentarz