ŚWIATOWY DZIEŃ ODDECHU - PROMOCJE NA URZĘDZENIA POWER BREATHE - SPRAWDŹ
Promocje
Nasze marki

Sprzęt do rehabilitacji i treningu - FitCast

Oferta sprzętu fitness dla hoteli i spa

Hotel to nie tylko miejsce odpoczynku czy noclegu dla podróżujących, biznesu czy uczestników konferencji, ale także miejsce gdzie aktywne osoby będą chciały skorzystać z hotelowej siłowni, przeprowadzić sesję zaplanowanego treningu lub po prostu skorzystać z oferty wellness. Wymagający klient hotelu czy spa zwróci szczególną uwagę nie tylko na możliwość skorzystania z oferty fitness w hotelu, ale będzie ukontentowany, jeżeli będzie miał do dyspozycji markowy i solidny sprzęt o ciekawym designie i urozmaiconej funkcjonalności. Chętnie doradzimy jaki sprzęt dobrać do strefy fitness w hotelu lub spa, pomożemy w aranżacji wnętrza siłowni hotelowej lub mini klubu fitness oraz przeszkolimy personel w zakresie obsługi maszyn cardio i fitness.

Firmowa siłownia i fitness w biurze

W biurze czy firmie spędzamy większość czasu w ciągu dnia. Firmy coraz częściej aranżują przestrzeń w przedsiębiorstwie w celu zapewnienia możliwości aktywnego spędzania czasu. Od stref relaksu po siłownię firmową czy mini klub fitness w budynku. Chętnie doradzimy w jaki sprzęt fitness wyposażyć biuro czy firmę aby czas poświęcony na trening był efektywny i nie zajmował zbyt dużej ilości czasu. Rozmieszczenie maszyn, zaplanowanie strefy regeneracji czy relaksu to temat, w którym możemy Państwu pomóc. Biurowa siłownia jest też ciekawą alternatywą dla kart typu Multisport.

Sprzęt Cardio do domu

Rekomendujemy jaki sprzęt cardio wybrać do użytku domowego. Maszyny cardio do użytku domowego polecamy zarówno z linii komercyjnych, czyli przeznaczonych do klubów jak i z linii sprzętu fitness do domu. W zależności od potrzeb i spodziewanych obciążeń doradzamy jaki rodzaj maszyny wybrać. Mamy na uwadze przestrzeń w domu oraz możliwości techniczne wprowadzenia danej jednostki fitness do mieszkania czy domu. Dowóz i montaż oczywiście w cenie sprzętu.

Studio treningu personalnego

Studio treningu personalnego wymaga szczególnie dokładnego doboru sprzętu fitness i akcesoriów. Ze względu na ograniczony metraż w stosunku do klubu fitness i inny profil oferowanych usług w ofercie Fitcast.pl znajdują się dedykowane rozwiązania pod studio treningu personalnego. Proponujemy zestawy sprzętu do dedykowanych stref treningu oraz akcesoria, które pozwolą wyróżnić się na rynku fitness w tym segmencie. Pomagamy w doborze maszyn i sprzętu siłowego, oferujemy dogodne finansowanie oraz możemy pomóc w organizacji przestrzeni w studio treningu personalnego. W przygotowaniu są także gotowe koncepty wraz z pakietami szkoleniowymi.

Sprzęt Fitness do Klubu i Wyposażenie Siłowni

Dostarczamy sprzęt fitness i maszyny cardio na terenie całej Polski wraz z montażem i dowozem w cenie sprzętu. Zapewniamy serwis sprzętu fitness i pomoc techniczną. Doradzamy w kwestii wyposażenia, ustawienia stref ćwiczeń, zagospodarowania dostępnego metrażu klubu fitness i w doborze maszyn, szafek czy podłogi. W razie potrzeby możemy też przygotować projekt wnętrza siłowni czy całego kompleksu przy współpracy z renomowanym biurem projektowania wnętrz specjalizującym się w tego rodzaju projektach. Wybór odpowiedniego sprzętu fitness do studia treningu i siłowni może nie być łatwym zadaniem. Wiele elementów wpływa na to czy uda się stworzyć miejsce w którym ludzie będą ćwiczyli z przyjemnością. Nasi eksperci pomogą Ci zaprojektować wyposażenie i dobrać odpowiedni sprzęt tak aby w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń i stworzyć miejsce do którego klienci będą chcieli wracać.

Ostatnio oglądane